Menu
 

Mainīs satiksmes organizāciju Vidzemes šosejas posmā no Siguldas līdz Egļupei

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Renārs Koris Foto - Renārs Koris

No trešdienas pusdienlaika plānots mainīt satiksmes organizāciju Vidzemes šosejas (A2) būvdarbu posmā, aptuveni kilometra garumā no Siguldas puses līdz Egļupei. Satiksme Rīgas virzienā tiks organizēta pa nostiprinātu nomali ar asfaltbetona segumu, vēsta VSIA “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Komunikācijas daļā.

Līdzšinējā braukšanas josla norobežota ar vadstatņiem un netiks izmantota satiksmē, jo šajā vietā asfaltbetona segums ir vissliktākajā stāvoklī. Atsākoties atkusnim un nokrišņu radītā mitruma dēļ, vecajā asfaltbetona segumā strauji veidojas avārijas bedres. Būvnieks SIA “Binders” turpina regulāri apseko posmu un veic avārijas bedru remontu.  Būvdarbi visā posmā no “Sēnītes” līdz Siguldai turpināsies pavasarī, tiklīdz būs piemēroti laika apstākļi.

Kopš būvdarbu sākuma pērn augustā kreisās puses brauktuvei virzienā uz Rīgu ir jāiztur divreiz lielāka slodze, jo labās puses brauktuve virzienā uz Siguldu ir slēgta. LVC atgādina, ka visā būvdarbu posmā no “Sēnītes” līdz Siguldai ir samazināts atļautais braukšanas ātrums līdz 50 km/h un aicina autovadītājus ievērot šo ierobežojumu.

Vidzemes šosejas posmā no Sēnītes līdz Siguldai vecais ceļa segums ir stipri nolietojies, lielākajā daļā posma nekādi atjaunošanas darbi nav veikti kopš ceļa uzbūvēšanas 20.gadsimta 80.gados.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.