Menu
 

Aicina pieteikties līdzfinansējumam daudzdzīvokļu mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai Ādažu novadā

  • Autors:  LETA
Ilustrācija - adazi.lv Ilustrācija - adazi.lv

Ādažu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus pieteikties pašvaldības līdzfinansējumam daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai, informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Pārums.

Saistošie noteikumi "Par pašvaldības līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamām mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai" nosaka kārtību, kādā Ādažu novada pašvaldība piešķir līdzfinansējumu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju brīvi pieejamo piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanai, līdzfinansējuma apmēru un piešķiršanas nosacījumus.

Noteikumu mērķis ir veicināt mājām piesaistīto zemesgabalu labiekārtošanas pasākumus iedzīvotāju dzīves vides uzlabošanai, satiksmes organizācijai, bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas iespējām, vienlaikus nodrošinot labiekārtotas vides pieejamību.

Noteikumi paredz, ka līdzfinansējuma piešķiršanas process tiek organizēts divos posmos - pirmajā pašvaldība izskata pieteikumu projekta iecerei, bet otrajā - izskata iesniegumu līdzfinansējuma piešķiršanai pēc projekta izpildes.

Pieteikumus var iesniegt ne vairāk kā divām aktivitātēm kalendārā gada laikā, reizi gadā būvprojekta izstrādei, kā arī ne biežāk kā reizi piecos gados vienām un tām pašām realizētajām aktivitātēm.

Atbilstoši noteikumiem līdzfinansējumu var piešķirt brauktuves, ietves vai stāvlaukuma jaunbūvei, rekonstrukcijai vai renovācijai 70% apmērā no izmaksām, bet ne vairāk kā 3000 eiro, brauktuves, ietves vai stāvlaukuma esošā seguma izlases remontam 50% apmērā no izmaksām, bet ne vairāk kā 1000 eiro.

Līdzfinansējumu piešķir apgaismojuma jaunbūvei, rekonstrukcijai vai renovācijai 70% apmērā no izmaksām, bet ne vairāk kā 2000 eiro, citam labiekārtojumam, piemēram, bērnu rotaļu laukuma, soliņu, atkritumu urnu, atkritumu konteineru laukumu, zālienu un apstādījumu, veļas žāvētavu, velosipēdu novietņu jaunbūvei, rekonstrukcijai vai renovācijai 50% apmērā no izmaksām, bet ne vairāk kā 2000 eiro.

Savukārt būvprojekta vai tam pielīdzināma dokumenta izstrādei un autoruzraudzībai 50% apmērā no izmaksām, bet ne vairāk kā 800 eiro.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.