Menu
 

Izstrādāti četri jauni Siguldas novada ID karšu dizaini

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - twitter.com/sigulda_aizrauj Foto - twitter.com/sigulda_aizrauj

Siguldas novada ID kartēm pieejami četri jauni dizaini – Siguldas Gaujas tilts, Lēdurgas dendroparka simbols – Horoskopa aplis –, Mālpils ezers (tautā saukts par Centra dīķi) un Inčukalna Aleksandra parks.

Kopš 2011. gada Siguldas novada ID kartēm pieteikušies jau vairāk nekā 17 820 novada iedzīvotāji, liecina pašvaldības informācija.

Siguldas novadā deklarēto iedzīvotāju ID kartes var noformēt īsā laikā Klientu pakalpošanas centros, aizpildot pieteikuma anketu, nofotografējoties un samaksājot kartes izsniegšanas maksu – 5 eiro.

ID karti bez maksas tiek izsniegta Siguldas novada bērniem un skolēniem no 5 līdz 18 gadu vecumam, pensionāriem, maznodrošinātajiem, daudzbērnu ģimenēm, kurām piešķirts statuss “Siguldas novada pašvaldības ģimene, kuras aprūpē ir trīs un vairāk bērni” un iedzīvotāji ar invaliditāti, kuri kopā ar pieteikuma anketu uzrāda attiecīgo apliecību vai izziņu.

ID karti var saņemt Siguldā, Tūrisma informācijas centrā Ausekļa ielā 6 vai Pakalpojuma centrā Raiņa iela 3; Inčukalnā, Atmodas ielā 4; Mālpilī, Nākotnes ielā 1, un Raganā, Parka ielā 1. Ikviens novadā deklarētais iedzīvotājs, kas sasniedzis 13 gadu vecumu, ID kartei pieteikties var arī tiešsaistē Siguldas mobilajā lietotnē, sadaļā “Mana ID karte”.

Siguldas novada pašvaldība atgādina, ka ID karšu īpašnieki var saņemt aptuveni 200 pakalpojumus ar atlaidēm, īpašos piedāvājumus, kā arī vērā ņemamas priekšrocības, apmeklējot vai piedaloties dažādos kultūras un sporta pasākumos, kā arī konkrētas iedzīvotāju grupas var saņemt atvieglojumu Siguldas novada sabiedriskajā transportā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.