Menu
 

Foto: Kalngalē atklāta jaunā estrāde

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: Kalngalē atklāta jaunā estrāde Foto: Carnikavas novada pašvaldība

2. decembrī kalngalieši Putnu parkā pulcējās diviem priecīgiem notikumiem – lai Pirmajā adventē parkā iedegtu eglīti un uz jaunās parka estrādes atklāšanu, kas ir biedrības “Kalngalieši” un pašvaldības dāvana ciema iedzīvotājiem Latvijas valsts simtgadē.

“Kalngaliešu” pārstāvji pateicās visiem, kas pielikuši roku estrādes projektam, un atklāšanas lenti simboliski aicināja pārgriezt Carnikavas novada domes Izglītības un kultūras nodaļas vadītāju Elitu Terentjevu, vēlot rīkot uz jaunās estrādes skaistus koncertus un pasākumus, informē Carnikavas novada pašvaldībā.

Skatuves būvniecība uzsākta ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Carnikavas novada domes finansiālu atbalstu, īstenojot projektu “Apdzīvoto vietu publiskās infrastruktūras uzlabošana – estrādes būvniecība Putnu parkā, Kalngalē”. Projekta kopējās izmaksas ir 33 668,34 eiro, no kuriem publisko un privāto partnerattiecību “Sernikon” projektā iegūts 24 618 eiro Lauku atbalsta dienesta finansējums, 10% izmaksu sedz biedrība “Kalngalieši”, kas veidojuši šim nolūkam biedra naudas uzkrājumu, un 8000 eiro ir Carnikavas novada pašvaldības finansējums.

Kā pastāstīja biedrības “Kalngalieši” vadītāja Gunita Dzene, ideja par savu estrādi aktīvajiem ciema iedzīvotājiem radusies jau pirms vairākiem gadiem, kad Bērnu svētkos orķestra muzikanti spēlējuši turpat parka zālienā. Turpmākajos pasākumos skatuves īrētas, un to izmaksas nebūt neesot mazas. “Sagaidot Latvijas simtgadi, kalngalieši nolēma, ka kaut ko dāvinās pagātnei, tagadnei un nākotnei, un šī estrāde ir dāvana nākotnei – jauka pulcēšanās vieta savos svētkos,” stāsta G. Dzene, piebilstot, ka jau iepriekš finansējums iegūts arī apskaņošanas aparatūrai, kā arī pasākumu teltij un soliem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.