Menu
 

Olaines novada Līduma karjerā top veikparks

  • Autors:  Apriņķis.lv
  • Komentāri
Olaines novada Līduma karjerā top veikparks Foto: www.pierigaspartneriba.lv

Uzņēmums SIA "Owake" Olaines novada Līduma karjerā uzsācis veikparka būvniecību, kas tiks oficiāli atklāts 2019. gada pavasarī.

Šī gada novembrī jau ir uzsākts pirmais veikparka būvniecības etaps, un plānots, ka atlikušie uzstādīšanas darbi tiks pabeigti līdz nākamā gada aprīlim. Pateicoties vairākām konstrukcijām, kuras plānots uzstādīt ūdenī, veikparks būs piemērots gan iesācējiem, gan arī šī ekstrēmā sporta veida entuziastiem, informē biedrībā "Pierīgas partnerība".

Kā stāsta idejas autori, aktīvās atpūtas parkā tiks rīkotas sacensības, kā arī organizēti nelieli brīvdabas koncerti, tādā veidā dažādojot aktivitāšu klāstu, ko varēs apmeklēt vietējie iedzīvotāji. “Centīsimies izveidot jauniešiem atbilstošu vidi, kurā tie varēs nodarboties ne tikai ar ekstrēmajiem ūdens sporta veidiem, bet arī iesaistīties cita veida aktivitātēs,” stāsta viens no projekta pārstāvjiem Aleksandrs Geržatovičs.

Veikparka atrašanās vieta, Līduma karjers, šobrīd tiek aktīvi labiekārtota: 2013. gadā izbūvēts riteņbraucēju celiņš no Olaines pilsētas, kā arī uzstādītas rotaļu konstrukcijas bērniem, savukārt šogad ap karjeru tika uzstādītas vairākas laipas un izveidota pludmales zona, vēsta biedrības pārstāvji.

Projekts "Olaines veikparka izveide" tiek īstenots ar mērķi izveidot aktīvās atpūtas parku. Projekta pieteikums sagatavots un guvis atbalstu vietējās rīcības grupas biedrības "Pierīgas partnerība" sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2014.–2020. gadam izsludinātajā projektu konkursā. Projekts tiek īstenots Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam pasākumā "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju".

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.