Menu
 

Jaunajā pludmales sporta centrā Mārupes novadā iemūrēta vēstījuma kapsula

  • Autors:  Apriņķis.lv
Jaunajā pludmales sporta centrā Mārupes novadā iemūrēta vēstījuma kapsula Foto: Mārupes novada pašvaldība

13. decembrī Mārupes novadā pludmales sporta centra "Brazīlija" jaunās ēkas pamatos svinīgi tika iemūrēta vēstījuma kapsula nākamajām paaudzēm. Īpašajā notikumā piedalījās “Brazīlijas” idejas autors Andris Blaka, Mārupes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs, jaunā kompleksa projektētājs un būvnieks.

"Pirms deviņiem gadiem izveidojām pirmo "Brazīliju" un bijām pirmie, kas parūpējās par pludmales smiltīm ziemā. Tagad būsim pirmie, kuri uztaisīs pludmales sportiem domātu halli, kas ir speciāli projektēta, lai viss būtu piemērots treniņiem, spēlēm un starptautiskām sacensībām," teic A. Blaka.“Man ir patiess prieks par pludmales volejbola centra “Brazīlija” ienākšanu Mārupes novadā," norāda Mārupes novada domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs, "Mārupe ir viens no jaunākajiem un bērniem bagātākajiem novadiem Latvijā. Mums ir daudz jaunu ģimeņu un bērnu, sportistu, kuriem būs vēl viena vieta, kurā kvalitatīvi un aktīvi pavadīt brīvo laiku un uzturēt sportisko garu."

Vēstījuma kapsulu nākamajām paaudzēm palīdzēja iemūrēt olimpisko spēļu dalībnieki Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš, kā arī viena no labākajām pasaules jaunajām pludmales volejbolistēm, “Brazīlijas” audzēkne Tīna Graudiņa. Kapsulā tika ievietots jaunās “Brazīlijas” projekts, tikko sarakstītā un pagaidām vēl nepublicētā Latvijas pludmales volejbola vēsture, kā arī vēstule nākamajām paaudzēm, informē Mārupes novada pašvaldībā."Brazīlija" būs modernākais pludmales sporta centrs Baltijā. Tas piedāvās apmeklētājiem sešus pludmales laukumus, ko savā starpā dalīs volejbolisti un tenisisti. Tāpat būs pieejami āra laukumi. Netiks aizmirsts arī par citiem “Brazīlijas” apmeklētājiem – ģimenēm un bērniem. Jaunuzceltajā hallē viņiem būs jauni pārsteigumi – Latvijā vēl neredzētas tehnoloģiskas un interaktīvas izklaides.

Jaunais pludmales sporta centrs "Brazīlija" atradīsies Mārupes novadā "Lavandās", netālu no vietas, kur atradās iepriekšējā halle ar tādu pašu nosaukumu. Plānots, ka jaunā "Brazīlija" tiks uzbūvēta līdz 2019. gada pavasarim, vēsta pašvaldības pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.