Menu
 

Ķekavas novadā Ziemassvētku rotājumu konkursā pieteikušies 23 dalībnieki

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ķekavas novadā Ziemassvētku rotājumu konkursā pieteikušies 23 dalībnieki Foto - Ķekavas novada pašvaldība

Ziemassvētku rotājumu konkursā “Uzmirdzi Ķekavas novadā 2018” ir saņemti 23 pieteikumi, no tiem lielākā daļa pārstāv individuālās dzīvojamās mājas kategoriju. Konkursa rīkotāja Ķekavas novada pašvaldība ir gandarīta, ka palielinās to iedzīvotāju skaits, kuri ir gatavi palīdzēt novadam uzmirdzēt Ziemassvētku laikā un priecēt ar gaismu gan sevi,  gan apkārtējos.

Ziemassvētku rotājumu konkurss norit otro gadu, un tā pirmajā gadā pieteicās 15 dalībnieku. Ziemassvētku tematikai atbilstoši izrotātie objekti tiks vērtēti piecās kategorijās: individuālās dzīvojamās mājas un to pagalmi; daudzdzīvokļu dzīvojamo māju balkoni un lodžijas; uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu ēkas un to piegulošās teritorijas; uzņēmumu vai sabiedrisko iestāžu logi un skatlogi, kā arī Ziemassvētku egle, informē Īpašumu pārvaldes ainavu plānotāja Lauma Muceniece.

Visi pieteiktie objekti pretendēs arī uz papildu nominācijām – vērtēšanas komisijas specbalvai un nominācijai “Iedzīvotāju simpātija”.

Janvārī pieteiktos objektus apmeklēs un novērtēs konkursa vērtēšanas komisija, diennakts gaišajā vai tumšajā laikā atkarībā no pieteikumā norādītā rotājumu eksponēšanai paredzētā diennakts laika. Savukārt nominācijas “Iedzīvotāju simpātija” uzvarētājs tiks noteikts interneta balsojumā – par savu simpātiju varēs nobalsot pašvaldības mājaslapā, kā arī pašvaldības “Facebook” lapā. 

Konkursa laureāti tiks paziņoti svinīgajā apbalvošanas ceremonijā, sadalot kopējo balvu fondu 1930 eiro apmērā. Naudas balvas saņems trīs labākie dalībnieki katrā vērtēšanas kategorijā un papildu nomināciju uzvarētāji. Savukārt “Iedzīvotāju simpātija” iegūs pārsteiguma balvu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.