Menu
 

Siguldā būvniekiem būs jānovērš defekti vairākos asfaltēto ielu posmos

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - pixabay.com Foto - pixabay.com

Siguldas novada pašvaldības speciālisti ir konstatējuši defektus vairākos ielu posmos, kuru pārbūve vai citi būtiski remontdarbi veikti pēdējos gados. Tā kā ielu un ceļu remontdarbu garantijas termiņš ir 36–60 mēneši, pašvaldības speciālisti lūguši posmu būvniekus pavasarī, iestājoties atbilstošiem laikapstākļiem, konstatētos defektus novērst.

Novada pašvaldībā vēsta, ka remontdarbi tiks veikti vairākās ielās, tostarp SIA “Leminkainen Latvija” izbūvētajā Televīzijas ielā, kur konstatētas garenplaisas un ir atvērusies garenšuve, SIA “8 CBR” izbūvētajā Pulkveža Brieža ielas un Vildogas ielas apļveida krustojumā, kur konstatēta bojāta garenšuve, kā arī SIA “Imberteh” izbūvētajā Laurenču ielā, kur konstatēti iesēdumi, garenplaisas un šķērsplaisas.

Defekti būs jānovērš arī SIA “Ceļinieks 01” izbūvētajā Pils ielas, Krišjāņa Barona ielas, Cēsu ielas un Līvkalna ielas apļveida krustojumā, kur atvērušās garenšuves un vietām salūzis asfaltsegums, kā arī Zinātnes ielā, kur defektus novērsīs SIA “8 CBR".

Dārza ielā virzienā no Televīzijas ielas līdz Nītaures ielai konstatētas vairākas šķērsplaisas un garenplaisas, kas pavasarī būs jānovērš SIA “Limbažu ceļi”, savukārt remontdarbus Nākotnes ielā, novēršot asfaltseguma plaisas un sadures šuves defektu pie krustojuma, novērsīs SIA “Imberteh”. Bojājumi konstatēti arī Kaijas ielā, kur dažās vietās izcilāts bruģa segums, bet Līvkalna ielā, kuras būvnieks ir SIA “Būvenergo A", konstatēti sadures un garenšuves defekti.

Remontdarbi tiks veikti arī Kalna, Lāčplēša, Čakstes, Lakstīgalas, Ziedu, Leona Paegles un Krišjāņa Barona ielās – tos veiks būvnieks SIA “GP Holdings”.

Gadījumos, kad gājēju ietvju, ielu un ceļu remontdarbu posmos tiek konstatēti defekti vai neatbilstība specifikāciju prasībām, būvniekiem par saviem līdzekļiem defekti ir jālabo vai jāpārbūvē. Minēto ielu būvnieki ir piekrituši labot pašvaldības speciālistu konstatētos asfaltseguma defektus, remontdarbi tiks uzsākti, iestājoties labvēlīgiem laikapstākļiem un atbilstošai, nemainīgai gaisa temperatūrai.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.