Menu
 

Ikšķilē tiekas Pierīgas pašvaldību apvienības biedri

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: Ikšķiles novada pašvaldība Foto: Ikšķiles novada pašvaldība

28. martā Ikšķiles novada pirmsskolas izglītības iestādē “Čiekuriņš” notika Pierīgas pašvaldību apvienības biedru sapulce. Pirms sapulces PII “Čiekuriņš” vadītāja Laimīte Seņkāne-Soste viesus iepazīstināja ar jaunā bērnudārza telpām un atbildēja uz interesējošajiem jautājumiem. Visi atzinīgi novērtēja pašvaldības paveikto, izveidojot modernu izglītības iestādi, informē Ikšķiles novada pašvaldībā.

Klātesošos novadā sveica Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš: “Visai Pierīgai novēlu, lai teritoriālā reforma ir korekta un  demokrātiska. Ikšķiles novads nebūs tas novads, kurš stāvēs malā. Mēs ļoti aktīvi iesaistāmies šajā procesā, jo mums nav pieņemams, kā valdība rīkojas šajā jautājumā!”Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa sniedza ieskatu par Ikšķiles novada izaugsmes rādītājiem. Viņš akcentēja, ka Ikšķiles novada visi rādītāji ir ļoti labi, piemēram, iedzīvotāju skaits ar katru gadu palielinās gandrīz par tūkstoš iedzīvotājiem. Attiecīgi palielinās arī bērnu skaits izglītības iestādēs. Novadā gada laikā ir 16 dzimušie uz tūkstoš iedzīvotājiem. “Pierīgas novadiem nav jākaunas par saviem izaugsmes rādītājiem,” sacīja priekšsēdētāja vietnieks, runājot reģionālās reformas kontekstā.

Pierīgas pašvaldību apvienības biedru sapulces darba kārtībā tika izskatīti divi jautājumi. Par izglītības aktualitātēm Pierīgas novados ziņoja LIZDA vadītāja Inga Vanaga, bet par administratīvo reformu – Pierīgas pašvaldību apvienības valdes loceklis Ainārs Mežulis, vēsta pašvaldībā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.