Menu
 

Saulkrastu novada dome meklē veca karuseļa īpašnieku

  • Autors:  LETA
Attēlam ir ilustratīva nozīme. Foto - pixabay.com Attēlam ir ilustratīva nozīme. Foto - pixabay.com

Saulkrastu novada dome meklē kustamās mantas - metāla konstrukcijas jeb veca karuseļa - īpašnieku, liecina Saulkrastu novada domes paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

Karuselis atrodas uz pašvaldībai piederoša nekustamā īpašuma Smilšu iela 2A, Saulkrastos. Pašvaldība aicina kustamas mantas īpašniekus ne vēlāk kā līdz šā gada 23.aprīlim Saulkrastu novada domē pieteikt savas īpašuma tiesības, uzrādot kustamas mantas apliecinošus dokumentus par viņu īpašuma tiesībām uz kustamo mantu.

Ja noteiktajā termiņā netiks saņemta informācija par kustamās mantas piederību, Saulkrastu novada dome uzskatīs, ka iespējamais kustamās mantas īpašnieks ir atteicies no tiesībām uz nekustamajā īpašumā esošo, sev piederošo kustamo mantu un Saulkrastu novada dome būs tiesīga brīvi ar to rīkoties.

Kā aģentūru LETA informēja Saulkrastu novada domes izpilddirektors Aleksandrs Inārs Zaharāns, karuseļa saimnieks tiek meklēts tādēļ, ka patlaban ir beidzies nekustamā īpašuma nomas līgums un bijušais nomnieks apgalvo, ka šī metāla konstrukcija nepieder viņam.

"Lai pašvaldība varētu šo nekustamo īpašumu iznomāt, vispirms ir svarīgi noskaidrot karuseļa īpašnieku. Gadījumā, ja tas neizdosies, pašvaldība lems, kā tālāk rīkoties ar šo metāla konstrukciju," skaidroja Zaharāns.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.