Menu
 

Tehnisku iemeslu dēļ slēgts Salaspils peldbaseins

  • Autors:  LETA
Foto: Kaspars Suškevičs, Salaspils Sporta nams Foto: Kaspars Suškevičs, Salaspils Sporta nams

Tehnisku iemeslu dēļ uz nenoteiktu laiku slēgts Salaspils peldbaseins, liecina pašvaldības mājaslapā publicētā informācija.

Domes publicētājā paziņojumā nav norādīti konkrēti telpu slēgšanas iemesli, taču Salaspils domes deputāts Jānis Nebars (VL-TB/LNNK) paziņojumā medijiem norādījis, ka peldbaseins slēgts nedrošu griestu konstrukciju dēļ.

"Lai gan šobrīd neviens, izņemot darbiniekus, peldbaseinā ielaists netiek, tostarp arī novada domes deputāti, tomēr informācija no iestādes vadītāja liecina, ka runa ir par nedrošām griestu konstrukcijām, jo esot atklājies, ka mitrums neprognozēti ir uzkrājies tajās vietās griestos, kas ironiskā kārtā tikušas izgatavotas no mitrumizturīga materiāla," zināja teikt Nebars.

Deputāts uzskata, ka informācija par peldbaseina slēgšanas iemesliem tiek slēpta no plašākas sabiedrības. Viņš pauž, ka nav skaidrības par faktisko peldbaseina tehnisko stāvokli, jo tiek gaidīta ekspertu ierašanās, lai skaidrotu bojājumu nopietnību un dotu nepieciešamos norādījumus seku likvidēšanai.

Peldbaseins kopā ar Salaspils 1. vidusskolas 4. korpusa ēku ekspluatācijā tika nodots 2017. gadā vasarā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.