Menu
 

Sākta Eimuru–Mangaļu poldera grāvju atjaunošana

  • Autors:  Apriņķis.lv
Ilustratīvs attēls: pixabay.com Ilustratīvs attēls: pixabay.com
1. aprīlī ar Eiropas Savienības (ES) fondu atbalstu sākta būvprojekta "Eimuru–Mangaļu poldera meliorācijas grāvju atjaunošana Carnikavas novadā" īstenošana. Kopumā šajā būvprojektā paredzēts atjaunot 3146 m meliorācijas novadgrāvjus, pārbūvēt četras caurtekas un atjaunot 116 drenu iztekas.

Būvdarbus pēc pašvaldības aģentūras "Carnikavas komunālserviss" pasūtījuma veic SIA "Riga Rent", tos pabeigs līdz šī gada 1. septembrim. Būvprojekta izmaksas ir plānotas 110 427,46 eiro (bez PVN) apmērā, 90% jeb 99 384,71 eiro finansē no ES fonda līdzekļiem, pārējās izmaksas sedz pašvaldība, informē "Carnikavas komunālservisa" pārstāvis Ivars Slāģis.

Papildus ES finansētā būvprojekta darbiem tika veikta Eimuru–Mangaļu poldera pašvaldības nozīmes ūdensnotekas pie Suzes–Lielandžu ceļa pārtīrīšana. Tā sekmēs drenāžas un virszemes ūdeņu novadīšanu, kā arī atvieglos ūdensnotekas pļaušanas un ekspluatācijas darbus Eimuru–Mangaļu polderī. Arī šos darbus veic SIA "Riga Rent", un tie izmaksāja 2921,80 eiro (bez PVN) no pašvaldības budžeta, norāda I. Slāģis.


Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.