Menu
 

Siguldas novada pašvaldības policija maijā atsākusi velopatruļas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Siguldas novada pašvaldība Foto - Siguldas novada pašvaldība

Maijā Siguldas novada pašvaldības policija atsākusi velopatruļas – izmantojot videi draudzīgu pārvietošanās veidu, policijas inspektori var ērtāk apsekot teritorijas, kur ikdienā nav iespējams piekļūt ar autotransportu, piemēram, parkus un namu pagalmus.

Pašvaldības policisti vasarās velopatruļās dodas jau kopš 2012.gada, informēja Siguldas novada domē. Velopatruļas atbilstošos laikapstākļos notiek ik dienu, un tās turpināsies līdz pat septembra beigām.​

Siguldas ielās ar velosipēdiem pārvietojas vienlaikus divi policisti, velopatruļu maršrutos aptverot visu pilsētu. Policijas inspektori, rūpējoties par sabiedriskās kārtības nodrošināšanu, uzmanību pievērš parku un bērnu rotaļu laukumu atbilstošai lietošanai un noteikumu ievērošanai, kontrolē dzīvnieku turēšanas noteikumu ievērošanu, kā arī uzrauga citas sabiedriskās kārtības jomas, nepieļaujot alkohola lietošanu publiskās vietās vai pilsētvides elementu bojāšanu.

Rūpējoties par drošu pārvietošanos ar velosipēdu, Siguldas novada pašvaldības policija atgādina, ka līdz 10. maijam novada iedzīvotāji no 10 gadu vecuma ir aicināti pieteikties bezmaksas velosipēda vadītāja apmācībām, kas notiks 23., 27. un 30. maijā plkst. 15.00 Siguldas pilsētas vidusskolā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.