Menu
 

Investējot vairāk nekā 10 000 eiro, Siguldas novadā sporta laukumi sagatavoti vasaras sezonai

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Siguldas novada pašvaldība Foto - Siguldas novada pašvaldība

Lai nodrošinātu novadniekiem iespējas nodarboties ar aktīvu un sportisku dzīvesveidu, maijā veikti labiekārtošanas darbi Siguldas novada sporta laukumos, to sakārtošanā investējot vairāk nekā 10 000 eiro.

Pašvaldībā pavēstīja, ka Depo sporta laukumā veikta futbola laukuma zāliena atjaunošana, jeb smilšošana, lai uzlabotu zāliena kvalitāti – zāliens pēc smilšošanas kļūst līdzenāks, augsnes sastāvs uzlabojas, tas kļūst nestspējīgāks un ūdens caurlaidīgāks. Lai jaunais zāliens būtu izturīgs, iedzīvotāji tiek aicināti līdz jūnija sākumam neizmantot futbola laukumu sporta aktivitātēm. Tāpat Depo sporta laukumā atjaunoti volejbola laukumu tīkli un smilts segums.

Pludmalē pie Gaujas, kur izvietoti pieci volejbola laukumi, veikta smilts seguma izlīdzināšana un kultivēšana, kā arī iegādāti un uzstādīti jauni norobežojošie tīkli. Arī sporta laukumā Peltēs izvietots jauns volejbola inventārs.

Labiekārtošanas darbi vēl turpināsies Raiņa parkā, kur remontdarbi tiek veikti skeitparka rampām, kā arī, uzklausot aktīvo novadnieku ierosinājumus, tiks uzstādīti pieci jauni elementi.

Sakārtoti ir arī sporta laukumi un tajos esošās iekārtas pie Siguldas 1. pamatskolas un Allažu sporta laukumā.

Nepieciešamie remontdarbi veikti arī brīvpieejas āra trenažieru laukumos Raiņa parkā, pie Siguldas 1. pamatskolas, Allažu pagasta pārvaldes, pie Jūdažu sabiedriskā centra un Morē, aicinot novadniekus uz aktīvu dzīvesveidu svaigā gaisā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.