Menu
 

Gaujas svētku laikā Ādažos plānotas ievērojamas izmaiņas satiksmes organizācijā

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Ādažu novada pašvaldība Foto - Ādažu novada pašvaldība

Gaidāmas nozīmīgas izmaiņas satiksmes organizācijā 1. jūnijā Ādažos, Gaujas svētku laikā. Kā informē pašvaldība, no plkst. 6.00 līdz plkst. 18.00 Gaujas svētku laikā Ādažu novadā tiks slēgta centrālā novada iela – Gaujas iela – posmā no tirgus laukuma (Pirmajā ielā) līdz tiltam pār Gauju uz Kadagu. Savukārt 1. jūnijā no plkst. 18.00 līdz 2.jūnija plkst. 6.00 Gaujas iela būs slēgta posmā no Attekas ielas līdz tiltam pār Gauju uz Kadagas ceļu.

Svētku gājienā laikā, no plkst. 10.00 līdz plkst. 12.00, būs slēgta Pirmā iela posmā no Rīgas gatves līdz Gaujas ielai. Pietura “Ādažu centrs” (Gaujas ielā) tiks pārcelta uz pieturu “Ādaži. Maxima” (Pirmajā ielā), savukārt pietura “Skola” Gaujas ielā tiks pārcelta uz pieturu pie Ādažu vidusskolas (Ādažu Sporta centrs).

1.jūnijā no plkst. 6.00 līdz 18.00 satiksmei būs slēgta arī Attekas iela no Gaujas ielas līdz Saules ielai un Vējupes iela no Vītolu ielas līdz Gaujas ielai. Šajā pašā laikā (01.06. no 6.00 līdz 18.00) pilnībā būs slēgts arī satiksmes rotācijas aplis Pirmās un Gaujas ielas krustojumā, kā arī tirgus laukums. Viesi aicināti novietot savus auto Rīgas gatvē ielas labajā pusē posmā no Draudzības ielas līdz Gaujas ielai, kā arī Gaujas ielā 3. Sabiedriskais autobuss maršrutos Nr.6821, 6822, 6842 un 6855 kursēs pa Draudzības, Podnieku, Krastupes un Gaujas ielām.

Gaujas svētkos Ādažos būs skatāms unikāls gaismas strūklaku un vēsturisku video projekciju šovs virs Vējupes, kabrioletu parāde, ekstrēmais motošovs, NBS militārās bruņutehnikas izstāde un mazo bundzinieku samits. Svētku laikā tiks prezentēta īpašā “Ā-dažu pica”, kuras lielisko recepti veidojis kulinārijas blogeris Pipars kopā ar Pica Lulū nepārspējamajiem picu meistariem.

Tāpat svētku viesiem būs iespēja iegūt jaunas un garšīgas zināšanas Grila skolā, kārtīgi izdejoties zumbas ritmu pavadībā un izdziedāties dziesmu duelī kopā ar Baibu Sipenieci-Gavari, Marhilu un Normundu Jakušonoku. Pati jaunākā paaudze varēs baudīt aizraujošas atrakcijas bērnu pilsētiņā, kā arī apciemot poniju Guzvelu, ko zoodārzam “Dzīvo sapņu dārzs” dāvājusi Kanādas bruņoto spēku Paplašinātās klātbūtnes kaujas grupa Latvijā. Svētkos uzstāsies “Bermudu divstūris”, Kriss Noa (Chris Noah), Ralfs Eilands, Kristīne Prauliņa, “Very Cool People”, deju ansamblis “Daiļrade”, Latvijas Nacionālās operas solisti Baiba Renerte un Juris Jope īpašā performancē “Ziedu duets” un grupa “Bad Habits”.

Gaujas svētku laikā arī svinēs “Mikrofona” aptaujas 50 gadu jubileju kopā ar komponistiem Mārtiņu Braunu un Jāni Lūsēnu, un mūziķiem – Ievu Kerēvicu, Aiju Vītoliņu, Andri Ābelīti, Borisu Rezņiku, Olgu Rajecku, Viktoru Lapčenoku, Žoržu Siksnu, Gunti Veitu, Nauri Puntuli, Adrianu Kukuvasu, Jāni Paukštello, Mārtiņu Ruski, Ievu Sutugovu, Āri Ziemeli, “Oranžo meiteņu trio” un citiem lieliskiem māksliniekiem.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.