Menu
 

Sestdien Jūrmalas velomaratona laikā tiks ieviesti satiksmes ierobežojumi

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Sestdien norisināsies tradicionālais Jūrmalas velomaratons, kuram pieteikušies jau vairāk kā 1500 velobraucēju no visas Latvijas. Sakarā ar pasākuma norisi Jūrmalas pilsētā ir ieviesti satiksmes ierobežojumi.

Jūrmalas velomaratona dalībnieki veiks kādu no trim distancēm – “Isostar” Tautas 30km distanci, Ģimenes 15km distanci, bet pirmskolas vecuma dalībnieki bērnu 0,5-1km distanci. Gan dalībniekiem, gan pasākuma viesiem būs sarūpētas dažādas interesantas aktivitātes visas dienas garumā.

Jūrmalas velomaratona dalībnieku sastāvs meistarības ziņā ir ļoti dažāds, jo startē gan profesionāli sportisti, gan ikviens, kam ikdienā patīk pārvietoties ar velosipēdu. Tāpat sacensībās var ieraudzīt visu vecuma pārstāvjus – veterānus, pieaugušos, jauniešus un arī mazus bērnus. Jo īpaši kūrortpilsētā ir gaidītas ģimenes ar bērniem, lai kopā aktīvi pavadītu laiku un iedvesmotu bērnus sportot svaigā gaisā. Organizatori katram dalībniekam finišā būs sarūpējuši īpašu piemiņas medaļu.

Tā kā nedēļas nogalē sola siltu laiku, sacensību organizatori aicina dalībniekus laicīgi plānot savu nokļūšanu Jūrmalā un nestāvēt garās rindās. 8.jūnijā būs jāņem vērā, ka satiksmes ierobežojumi būs šādās Jūrmalas ielās: Turaidas ielā, Meža prospektā, P.Stradiņa ielā, Mastu ielā, Vikingu ielā, Jūrnieku ielā, Bulduru prospektā, Kr.Barona ielā, Dzintaru prospektā, Ikšķiles un Raunas ielā. Tiks pārceltas autobusa pieturvietas “Dzintaru dzelzceļa stacija”, “Dzintaru koncertzāle” un “Indras iela”.

Pašvaldība aicina braucējus neveidot drūzmu pie caurlaižu iegādes automātiem Priedainē, un caurlaides iegādāties elektroniski: portālā www.visitjurmala.lv, ar “Mobilly” vai “Citadele” aplikāciju starpniecību. Tāpat pastāv iespēja nodevu samaksāt caurlaižu iegādes automātos četrās vietās pilsētā – pie lielveikala “Rimi” Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles, Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.