Menu
 

Pašvaldību reformas sabiedriskā apspriešana piektdien notiks Olainē un Mārupē

  • Autors:  Apriņķis.lv
Pašvaldību reformas sabiedriskā apspriešana piektdien notiks Olainē un Mārupē

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) un ministrs Juris Pūce (AP!) šonedēļ turpina pašvaldību reformas apspriešanu un dosies darba vizītēs uz Bausku, Jelgavu, Olaini un Mārupi.  Šonedēļ sarunās piedalīsies deputāti no kopumā 10 pašvaldībām.  14.jūnijā plkst. 10.30 ministrs tiksies ar Olaines novada domes deputātiem, bet plkst. 14.00 Mārupes novada domē ar Babītes un Mārupes novadu deputātiem.

Konsultācijās piedalīsies ministrs Juris Pūce, valsts sekretāra vietnieks reģionālās attīstības jautājumos Aivars Draudiņš un ministrijas pieaicinātais eksperts, uzņēmuma “Jāņa Sēta” galvenais redaktors, ekonomģeogrāfs Jānis Turlajs, informēja ministrijā.

Konsultācijas tiek organizētas ministrijas piedāvājumā noteiktajos jaunajos novadu centros. Pavisam kopā sabiedriskās apspriešanas ietvaros līdz rudenim šādas konsultācijas ar pašvaldību deputātiem notiks 30 pilsētās ar 114 pašvaldībām.

Līdz šim reforma apspriesta jau piecos novadu centros (Preiļos, Cēsīs, Valmierā, Smiltenē, Siguldā), uzklausot 23 pašvaldību deputātus. Šīs nedēļas noslēgumā oficiālās konsultācijas būs notikušas jau ar 33 pašvaldībām.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.