Menu
 

Apspriedei nodota Mārupes novada teritorijas plānojuma 2014.-2026.gadam pilnveidotā redakcija

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Apspriedei nodota Mārupes novada teritorijas plānojuma 2014.-2026.gadam pilnveidotā redakcija, liecina pašvaldības publicētā informācija. Apspriede ilgs līdz 16.jūlijam.

Pilnveidotās redakcijas publiskās apspriešanas sanāksme notiks 4.jūlijā plkst.17, Mārupes kultūras namā, Daugavas ielā 29, Mārupē.

Ar sagatavoto teritorijas plānojuma grozījumu pilnveidoto redakciju un Vides pārskata pilnveidoto redakciju publiskās apspriešanas laikā varēs iepazīties elektroniskajā vidē - pašvaldības interneta vietnē un Latvijas Vienotajā ģeotelpiskās informācijas portālā "www.geolatvia.lv".

Klātienē plānojumu var izpētīt pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā Daugavas iela 29.

Rakstveida priekšlikumus interesenti var iesniegt līdz 16.jūlijam pa pastu vai iesniedzot klātienē Klientu apkalpošanas centrā. Priekšlikumus var iesniegt arī elektroniski, iesūtot tos uz e-pastu "Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.."

Iesniegumā jānorāda iesniedzēja vārds, uzvārds un adrese, bet juridiskām personām jānorāda nosaukums, adrese un reģistrācijas numurs, iesniegumam jābūt parakstītam vai iesniegtam ar elektronisko parakstu.

Teritorijas plānojuma un Vides pārskata izstrādātājs ir SIA "Grupa93".

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.