Menu
 

Pensionāru biedrība "Sigulda" iegūs jaunas telpas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: www.facebook.com/siguldasdevons Foto: www.facebook.com/siguldasdevons

Ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu turpmāk Siguldas seniori dažādas aktivitātes varēs plānot jaunās un modernās telpās kultūras centrā "Siguldas devons". Šāds risinājums rasts, jo līdzšinējās kopā pulcēšanās telpas atrodas ēkā, kurai ir nepieciešami būtiski remontdarbi, turklāt tās ir novecojušas, nepiemērotas un neatbilstošas senioru nodarbībām, papildu apgrūtinājumu rada tas, ka ēka atrodas uz privātīpašnieka zemes, informē Siguldas novada pašvaldībā.

Pašvaldība kopā ar pensionāru biedrības "Sigulda" pārstāvjiem raduši iespēju piedāvāt telpu senioru kopā sanākšanai, kā arī aktīvām un radošām nodarbēm izmantot kultūras centra kora zāli, deju zāli, ģērbtuves vingrošanas nodarbībām un nepieciešamības gadījumā "Digiti" zāli, ja plānots lielāks pasākums. Pārcelšanās uz jaunajām telpām kultūras centrā "Siguldas devons" plānota jūlijā.

Jau vairāk nekā 10 gadus pašvaldība telpas nodrošina arī Siguldas pagasta senioriem, kuri šobrīd ikdienu aizvada Siguldas pagasta Kultūras namā. Tāpat pašvaldība ik gadu atbalsta Siguldas, Siguldas pagasta, Allažu pagasta un Mores pagasta seniorus, sniedzot līdzfinansējumu dažādu sociālo aktivitāšu organizēšanai un iegādājoties senioriem nepieciešamo vingrošanas inventāru vai datortehniku; novada senioriem pieejami arī pašvaldības dienas centra pakalpojumi Rīgas ielā 1, norāda pašvaldības pārstāvji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.