Menu
 

Jomas ielas svētku laikā Jūrmalā būs satiksmes ierobežojumi

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto: Ivars Ķezbers Foto: Ivars Ķezbers

Nedēļas nogalē, 6. jūlijā, Jūrmalā notiks Jomas ielas svētki. Lai nodrošinātu svētku norisi, atsevišķās ielās pilsētā noteiktas izmaiņas satiksmes organizācijā. Nokļūšanai svētku norises vietā noteikti papildu reisi pilsētas sabiedriskajam transportam un vilcienu kustībā.

Transportlīdzekļu kustība aizliegta: no 3. jūlija plkst. 22.00 līdz 7. jūlija plkst. 9.00 Majoru stāvlaukumā; no 5. jūlija plkst. 22.00 līdz 7. jūlija plkst. 12.00 Omnibusa ielā posmā no Jūras ielas līdz Jomas ielai; no 6. jūlija plkst. 7.00 līdz 7. jūlija plkst. 8.00 Pils ielā abpus Dubultu laukumam, informē Jūrmalas pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas pārstāve Inese Krieviņa.

Transportlīdzekļu apstāšanās aizliegta: no 5. jūlija plkst. 22.00 līdz 7. jūlija plkst. 8.00 Tirgoņu ielā no krustojuma ar Jomas ielu līdz iebrauktuvei Jūrmalas Kultūras centra pagalmā, Ātrās ielas stāvvietās, Pilsoņu ielā (no Lienes ielas puses), Jaunajā ielā (no Lienes ielas puses),Viktorijas ielā (no Jūras ielas puses).

6. jūlijā pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc darba dienu grafika, kā arī noteikti papildu reisi atsevišķos maršrutos, norāda I. Krieviņa. Papildu reisi tiks nodrošināti:

  • maršrutā Nr. 4 “Slokas stacija–Bulduri” 6. jūlijā plkst. 21.15 un 23.00 no pieturvietas “Slokas stacija” līdz “Dzintaru koncertzālei”; plkst. 23.30 no pieturvietas “Dzintaru koncertzāle”, maršruts pagarināts līdz Ķemeriem; plkst. 23.15 no pieturvietas “Bulduri”, maršruts pagarināts līdz Ķemeriem; 7. jūlijā plkst. 1.00 un 2.30 no pieturvietas “Dzintaru koncertzāle”, maršruts pagarināts līdz Ķemeriem;
  • maršrutā Nr. 3 “Bulduru stacija–Valteri–Kauguri” 6. jūlijā plkst. 23.15 no pieturvietas “Dzintaru koncertzāle”; 7. jūlijā plkst. 2.15 no pieturvietas “Dzintaru koncertzāle”, maršruts pagarināts līdz Ķemeriem;
  • maršrutā Nr. 7 “Priedaine–SIVA koledža” 7. jūlijā plkst. 23.15 un 1.30 no pieturvietas “Majoru stacija” caur Buļļuciemu uz Priedaini. 

6. un 7. jūlijā norīkoti papildu vilcieni maršrutā Rīga–Sloka un Sloka–Rīga. Ar vilcienu kustības sarakstiem var iepazīties AS “Pasažieru vilciens” tīmekļvietnē www.pv.lv.

Domes pārstāve atgādina, ka par iebraukšanu Jūrmalas īpaša režīma zonā jāmaksā nodeva 2 eiro apmērā. Caurlaides var iegādāties elektroniski: portālā www.visitjurmala.lv, ar “Mobilly” vai “Citadele” aplikāciju starpniecību. Nodevu var samaksāt ne tikai Priedainē, pie iebraukšanas Jūrmalā, bet arī caurlaižu iegādes automātos četrās vietās pilsētā: pie lielveikala “Rimi” Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles, Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas.

Par caurlaidi var samaksāt arī pēc iebraukšanas pilsētā, tikai jāievēro, ka caurlaidei obligāti jābūt nopirktai tajā datumā, kad transportlīdzeklis iebraucis Jūrmalā līdz plkst. 23.59, vai pirms tam. Ar vienu dienas caurlaidi īpaša režīma zonā var iebraukt neierobežotu reižu skaitu tajā datumā, kuram caurlaide iegādāta. Autostāvvietas Jūrmalas pilsētas teritorijā vietās, kur atļauta autotransporta novietošana, ir bez maksas, izņemot privātās autostāvvietas, atzīmē I. Krieviņa.

Jomas ielas svētku pasākumu programma pieejama šeit un Jūrmalas pilsētas domes tīmekļvietnē www.jurmala.lv.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.