Menu
 

Valsts īpašumā pārņems un pārdos bijušo bibliotēkas ēku Jūrmalā

  • Autors:  LETA
Foto: pixabay.com Foto: pixabay.com

Valdība otrdien lēma pārņemt no pašvaldības valsts īpašumā bijušo bibliotēkas ēku Dubultu prospektā 42, Jūrmalā. Ņemot vērā, ka nekustamais īpašums nav nepieciešams publisku personu funkciju nodrošināšanai, valdība nolēma atļaut VAS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) to atsavināt Publiskas personas mantas atsavināšanas likumā noteiktajā kārtībā.

Jūrmalas pilsētas domes 2018. gada oktobrī ir pieņēmusi lēmumu "Par nekustamā īpašuma Dubultu prospektā 42, Jūrmalā, nodošanu atpakaļ valstij", kurā norādīts, ka bibliotēka, kas atradās nekustamā īpašuma Dubultu prospektā 42 sastāvā esošajā būvē, ir pārcelta uz nekustamo īpašumu Strēlnieku prospektā 30, Jūrmalā, līdz ar to nekustamais īpašums Dubultu prospektā 42 vairs nav nepieciešams pašvaldības funkcijas nodrošināšanai.

VNĪ Īpašumu izvērtēšanas komisija 2019. gada 4. janvārī konceptuāli ir atbalstījusi nekustamā īpašuma Dubultu prospektā 42, Jūrmalā, pārņemšanu valsts īpašumā un atsavināšanu.

Nekustamais īpašums Dubultu prospektā 42, Jūrmalā, sastāv no zemes vienības 1533 kvadrātmetru platībā un divām būvēm: bibliotēkas ēkas 354,7 kvadrātmetru platībā un šķūņa 39,3 kvadrātmetru platībā. Uz zemes vienības vēl atrodas Jūrmalas pilsētas pašvaldības tiesiskajā valdījumā esošs bruģēts laukums (iebraucamais ceļš) 78 kvadrātmetru platībā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.