Menu
 

Ķekavas novada pašvaldība daļēji apmaksās ēdināšanu bērnudārzos arī piecus un sešus gadus veciem bērniem no daudzbērnu ģimenēm

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Ķekavas novada dome 11. jūlijā nolēma no nākamā mācību gada apmaksāt ēdināšanas izmaksas viena eiro apmērā par dienu katram piecgadniekam un sešgadniekam no daudzbērnu ģimenēm bērnudārzos.

Šo piemaksu pie ēdināšanas izmaksām pašvaldība segs katram obligātās pirmsskolas izglītības sagatavošanas vecuma bērnam no daudzbērnu ģimenēm bez ģimenes materiālā stāvokļa izvērtējuma, ja ģimenes dzīvesvieta ir deklarēta vienā adresē un tiek apgūta licencēta obligātā 5-6-gadnieku izglītības programma pašvaldības vai privātajos bērnudārzos. Kā pavēstīja novada domē, šogad šim finansiālajam atbalstam pašvaldība atvēlēs apmēram 10 000 eiro.

Tāpat arī nākamajā mācību gadā pašvaldība finansēs:

- piemaksu 1., 2., 3. un 4. klases audzēkņiem pie valsts budžeta līdzekļiem, paredzot 0,19 eiro dienā vienam izglītojamam,

- 5. un 6. klases audzēkņiem paredzot 1,61 eiro dienā vienam izglītojamam, bez ģimeņu materiālā stāvokļa izvērtējuma,

- 7.-9. klases audzēkņiem no daudzbērnu ģimenēm, paredzot 1,61 eiro dienā vienam izglītojamam, bez ģimeņu materiālā stāvokļa izvērtējuma.

Kopumā Ķekavas novada pašvaldības 2019. gada budžetā brīvpusdienu nodrošināšanai atvēlēti gandrīz 560 000 eiro, no tiem papildus valsts dotācijai pašvaldības finansējums ir 250 000 eiro. 

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.