Menu
 

Aizsardzības ministrija Ādažu pašvaldībai piešķirs 32 101 eiro ceļa remontam

  • Autors:  LETA
Foto: www.adazi.lv Foto: www.adazi.lv

Aizsardzības ministrija (AM) Ādažu novada domei piešķirs 32 101 eiro Vecštāles ceļa seguma pārbūves būvprojekta izstrādei, lai uzlabotu piekļuvi Ādažu militārajai bāzei un poligonam. Naudas piešķiršanai akceptu 16. jūlijā deva Ministru kabinets.

Ādažu militārā poligona dienvidu daļā piekļuvi Ādažu militārajai bāzei un poligonam nodrošina Ādažu novada pašvaldības ceļi – Kadagas ceļš, Mežaparka ceļš, Iļķenes ceļš un Vecštāles ceļš.

Vecštāles ceļa posms 2,4 kilometru garumā tieši robežojas ar poligona teritoriju. Nacionālie bruņotie spēki šo ceļu izmanto, lai piekļūtu militārajam poligonam, savukārt novada iedzīvotāji pa Vecštāles ceļu no Kadagas ciema piekļūst Iļķenes ciemam. Ņemot vērā minēto, AM interesēs ir sakārtot Vecštāles ceļu atbilstošā tehniskā stāvoklī, norādīja ministrijā.

AM skaidro, ka Ādažu novada pašvaldība arī veikusi publisko iepirkumu un ir sagatavots būvprojekts Iļķenes ceļa un Mežaparka ceļa pārbūvei, kam ir veikta ekspertīze. Tuvākajā laikā ir plānots izsludināt būvdarbu iepirkumu. Paredzēts, ka AM piedalīsies arī Mežaparka ceļa pārbūves darbu daļējā finansēšanā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.