Menu
 

Kariņš: Valdība ir daudz stabilāka, nekā varētu likties no malas

  • Autors:  LETA
Foto - Valsts kanceleja Foto - Valsts kanceleja

Valdība, kuru veido pieci politiskie spēki, ir daudz stabilāka, nekā varētu likties no malas, šodien "Jaunās Vienotības" (JV) sanāksmē sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

Kariņš norādīja, ka iepriekšējā JV domes sēdē partijas reitings bija zemāks, bet komentētāji un mediji neesot paredzējuši partijai panākumus Saeimas vēlēšanās. Taču JV ne tikai pārvarēja 5% barjeru, bet arī izveidoja ļoti spējīgu Saeimas frakciju. Tas ir izdevies, pateicoties JV politiķu profesionalitātei, uzskata valdības vadītājs.

Viņš uzsvēra, ka JV vada valdību, kur ir piecas partijas, "kas no malas var likties nedaudz nestabili". "Bet tā lieta ir daudz stabilāka, nekā šķiet," akcentēja Kariņš. JV ar savu pieeju un zināšanām spējot saturēt kopā visas pārējās partijas, atrodot kopsaucēju un virzoties uz priekšu, klāstīja premjers.

Viņš pateicās JV biedriem par ieguldīto darbu, kā arī mudināja piesaistīt partijai jaunus biedrus, jo pieredze apvienojumā ar svaigu pieeju ir izaugsmes atslēga.

Runājot par valdības darbu un aktuāliem jautājumiem - pedagogu algām, veselības aprūpes reformu, Kariņš akcentēja sakārtotas sistēmas nozīmīgumu. Ja naudas nav, tad to nevar vienkārši uzburt, skaidroja valdības vadītājs. Ir jāpanāk, lai sistēma ir sakārtota, uzskata politiķis.

Viņš solīja sakārtot pašvaldību sistēmu, kas palīdzēšot sakārtot skolu tīklu un veselības aprūpes jomu. Tas varētu prasīt divus gadus, piebilda premjers. "Mēs to darbu izdarīsim soli pa solim," teica Kariņš.

Kā ziņots, JV šodien politiskā spēka sanāksmē diskutēs par uzdevumiem Saeimā un valdībā, kā arī apstiprinās kandidātu sarakstu Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām.

JV līderi EP vēlēšanās būs Dombrovskis, EP deputāte Sandra Kalniete un Saeimas deputāts Arvils Ašeradens. JV sarakstā būs arī visi pašreizējie JV eiroparlamentārieši - Inese Vaidere, Aleksejs Loskutovs un Kārlis Šadurskis, EP vēlēšanās kandidēs arī politiķis Ģirts Valdis Kristovskis.

EP vēlēšanas notiks šogad maijā.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.