Menu
 

Sācis darboties CVK uzziņu tālrunis par Eiropas Parlamenta vēlēšanām

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

No pirmdienas darbojas Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) uzziņu tālrunis par Eiropas Parlamenta vēlēšanām. Tālruņa numurs ir 67049999, un, piezvanot uz šo numuru, var saņemt atbildes uz jautājumiem par vēlēšanu kārtību un balsošanas iespējām. CVK uzziņu tālrunis strādās darba dienās no plkst. 8.00 līdz 20.00, bet vēlēšanu dienā un dienu pirms vēlēšanām – no pulksten 7.00 līdz 24.00.

CVK Informācijas nodaļas vadītāja Kristīne Bērziņa, pavēstīja, ka no nākamās nedēļas būs iespēja arī noskaidrot vēlēšanu iecirkni, kurā jābalso, ja paziņojums par vēlēšanu iecirkni kādu iemeslu dēļ nebūs saņemts. Paziņojumus vēlētājiem Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde sāks izsūtīt šīs nedēļas beigās. “Ja uz kādiem vēlētāju jautājumiem tālruņa operatori nevarēs atbildēt, jautājums tiks piereģistrēts, atbilde uz jautājumu noskaidrota un klientam tiks atzvanīts,” sola CVK.

Uzziņu tālruņa pakalpojumu CVK nodrošinās sadarbībā ar SIA “Lattelecom”, un plānots, ka tālruņa darbības laikā uz to varētu tikt saņemti līdz 15 000 zvanu.

Eiropas Parlamenta vēlēšanas Latvijā notiks sestdienā, 25. maijā. Eiropas Parlamenta vēlēšanās atšķirībā no Saeimas vēlēšanām vēlētāju uzskaitei izmanto Vēlētāju reģistru. Katrs vēlētājs sākotnēji tiek reģistrēts deklarētajai dzīvesvietai atbilstošajā vēlēšanu iecirknī, kuru kā vēlētāja dzīvesvietai atbilstošāko norāda pašvaldība.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.