Menu
 

Jūrmalas slimnīca atklāj atjaunotās diagnostikas bloka telpas

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldība Foto - Jūrmalas pilsētas pašvaldība

SIA “Jūrmalas slimnīca” ir atjaunojusi diagnostikas bloka telpas atbilstīgi mūsdienu prasībām un iegādājusies jaunu, mūsdienīgu datortomogrāfu un digitālo rentgeniekārtu, liecina informācija pilsētas pašvaldības mājaslapā.

Izmantojot slimnīcas finanšu līdzekļus, tika atjaunotas diagnostikas bloka tostarp laboratorijas telpas. Savukārt iepriekšminētās medicīnas iekārtas tika iegādātas kopsummā par 828 850 eiro, īstenojot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansētu projektu. Tā mērķis ir uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību SIA “Jūrmalas slimnīca” pacientiem, jo īpaši sociālās un teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautiem iedzīvotājiem.

Turpinot projektu, slimnīca plāno iegādāties jaunu endoskopu,  kardiotokogrāfu, reanimācijas galdu un citas iekārtas. Jauna endoskopijas iekārta nodrošinās to, ka pakalpojums bez pārtraukumiem būs pieejams gan plānveida, gan akūtiem pacientiem, savukārt moderns kardiotokogrāfs, reanimācijas galds un citas iekārtas sniegs iespēju pilnveidot Dzemdību nodaļas pakalpojumu kvalitāti, jo īpaši jaundzimušo aprūpē.

Projekta attiecināmās izmaksas ir 1 100 929 eiro, no kurām 85% ir ERAF finansējums, 9% – valsts budžeta finansējums un 6% – SIA “Jūrmalas slimnīca” līdzfinansējums; projekta kopējās izmaksas (kopā ar neattiecināmajām izmaksām) ir 1 104 723,63 eiro. Projekta īstenošanas termiņš ir 13 mēneši pēc līguma par projekta īstenošanu noslēgšanas, taču ne vēlāk kā līdz 2023.gada 31.decembrim.

Pērn Jūrmalas slimnīcai apritēja 70 gadu.  SIA “Jūrmalas slimnīca” Latvijas Ārstu biedrība  piešķīrusi titulu  “Gada slimnīca 2018”.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.