Menu
 

"Apotheka" aptiekās darbinieki strādās aizsargmaskās

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Rūpējoties par darbinieku un klientu drošību, “Apotheka” aptiekās tiek ieviesti arvien jauni piesardzības pasākumi – no šodienas aptieku darbiniekiem pakāpeniski pieejamas sejas aizsargmaskas. Primāri tās ikdienas darbā izmantos konsultanti, lai arī ārkārtas situācijā varētu turpināt atbildēt uz klientu jautājumiem aptiekas pašapkalpošanās zonā. Savukārt farmaceitu drošībai kasu zonās uzstādītas organiskā stikla sienas – tās izvietotas visās 105 aptiekās, kopumā aprīkojot 217 kases.

Pirmās aizsargmaskas jau piegādātas aptiekām, tiek strādāts pie tā, lai nodrošinātu aizsargmaskas pietiekamā daudzumā un tās vajadzības gadījumā pieejamas arī farmaceitiem, informēja uzņēmumā.

Piesardzības pasākumi “Apotheka” aptiekās:

- visās aptiekās kasu zonā uzstādītas organiskā stikla sienas;

- aptiekās ir izvietoti dezinfekcijas līdzekļi klientu vajadzībām;

- jau pirms ārkārtas stāvokļa izsludināšanas darbinieki vai viņu tuvākie cilvēki, kuri atgriezušies no jebkuras citas valsts, ievēro karantīnu;

- darbinieki rūpīgi novēro savu pašsajūtu, pirms ierašanās darbā ikviens veic ķermeņa temperatūras kontrolmērījumu;

- tiek ievērota personīgā higiēna, notiek regulāra virsmu dezinficēšana un tur, kur tas iespējams – telpu vēdināšana;

- aptiekās izvietotas distances ievērošanas uzlīmes un dažādi aicinājumi klientiem ievērot piesardzības pasākumus, piemēram, aicinām nedrūzmēties un, ja aptiekā ir daudz cilvēku, nedaudz uzgaidīt ārpus aptiekas, neapmeklēt aptieku sliktas pašsajūtas gadījumā, bet lūgt palīdzību medikamentu iegādē draugiem, radiem vai paziņām, rekomendējam izvairīties no cieša kontakta farmaceitisko pakalpojumu saņemšanas, iespēju robežās iegādāties nepieciešamo internetā;

- no plkst. 8.00 līdz plkst. 10.00 Ieviestas īpašās aptiekas apmeklējuma stundas senioriem, jaunajām māmiņām un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.