Menu
 

Pēdējā diennaktī ar Covid-19 saslimušo skaits palielinājies sešās pašvaldībās, arī Jūrmalā un Ķekavas novadā

  • Autors:  LETA
Karte - SPKC Karte - SPKC

Aizvadītajā diennaktī ar Covid-19 saslimušo skaits palielinājies sešās pašvaldībās, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie jaunākie dati.

Rīgā atklāti desmit jauni Covid-19 slimnieki, Jūrmalā un Smiltenes novadā - pa diviem, bet Cēsu novadā, Ķekavas novadā un Valmierā konstatēts pa vienam jaunam Covid-19 pacientam.

Līdz ar to visās minētajās pašvaldībās līdz šim fiksēti vismaz seši ar Covid-19 sasirgušie, proti, Rīgā reģistrēti 498 Covid-19 slimnieki, Jūrmalā - 35, Valmierā - 20, Ķekavas novadā - 16, Smiltenes novadā - deviņi, bet Cēsu novadā - seši.

Pēc reģistrēto Covid-19 gadījumu skaita "topa" augšgalā atrodas Rīga, Jūrmala un Jelgava ar 23 gadījumiem, bet, ja ņem vērā iedzīvotāju skaitu konkrētās teritorijās, tad vislielākā saslimstība novērojama Stopiņu, Ozolnieku un Garkalnes novados, kur uz 100 000 iedzīvotāju saslimuši attiecīgi 119,9, 100,3 un 93,5 cilvēki, liecina SPKC dati.

Saslimšana ar Covid-19 joprojām reģistrēta 69 no 119 Latvijas pašvaldībām, proti, Aizkraukles, Aizputes, Amatas, Alojas, Alūksnes, Alsungas, Ādažu, Babītes, Baldones, Bauskas, Beverīnas, Burtnieku, Carnikavas, Cēsu, Dagdas, Dobeles, Durbes, Engures, Garkalnes, Grobiņas, Iecavas, Ikšķiles Jelgavas, Kocēnu, Kokneses, Krustpils, Kuldīgas, Ķeguma, Ķekavas, Lielvārdes, Limbažu, Mazsalacas, Mālpils, Mārupes, Mērsraga, Ogres, Olaines, Ozolnieku, Pārgaujas, Preiļu, Priekules, Priekuļu, Raunas, Rēzeknes, Ropažu, Rūjienas, Salacgrīvas, Salaspils, Saldus, Saulkrastu, Sējas, Siguldas, Skrīveru, Smiltenes, Stopiņu, Talsu, Tukuma, Valkas, Vecumnieku un Ventspils novados, kā arī lielajās pilsētās - Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Rīgā, Valmierā un Ventspilī.

Jau ziņots, ka pēdējā diennaktī reģistrēti 17 jauni Covid-19 pacienti, no kuriem septiņi saistīti ar vienu inficēšanās vietu - Rīgas sociālās aprūpes centru "Gaiļezers". Līdz ar to Latvijā kopumā atklāti 879 Covid-19 slimnieki.

Aizvadītajā diennaktī Covid-19 testi veikti 1143 personām, bet līdz šim kopumā - 65 464 personām.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.