Menu
 

Covid-19 konstatēts arī Kārsavas un Skrundas novados; Babītes novadā inficēto skaits pieaudzis līdz 11

  • Autors:  LETA
Ilustrācija - SPKC Ilustrācija - SPKC

Aizvadītajā diennaktī Covid-19 konstatēts arī Kārsavas un Skrundas novados, līdz ar to kopumā slimība skārusi 71 pašvaldību, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Visvairāk jeb pieci no deviņiem pēdējā diennaktī konstatētajiem Covid-19 pacientiem reģistrēti Rīgā. Daugavpilī un Babītes novadā katrā reģistrēts viens jauns Covid-19 pacients.

Līdz šim zināms par kopumā 507 ar Covid-19 inficētajiem galvaspilsētā, savukārt Daugavpilī sasirgušo skaits sasniedzis desmit. Konstatējot vēl vienu Covid-19 pacientu, Babītes novadā inficēto skaits pieaudzis līdz 11.

Līdz ar to saslimšana ar Covid-19 tagad reģistrēta 71 pašvaldībā, proti, Aizkraukles, Aizputes, Amatas, Alojas, Alūksnes, Alsungas, Ādažu, Babītes, Baldones, Bauskas, Beverīnas, Burtnieku, Carnikavas, Cēsu, Dagdas, Dobeles, Durbes, Engures, Garkalnes, Grobiņas, Iecavas, Ikšķiles Jelgavas, Kārsavas, Kocēnu, Kokneses, Krustpils, Kuldīgas, Ķeguma, Ķekavas, Lielvārdes, Limbažu, Mazsalacas, Mālpils, Mārupes, Mērsraga, Ogres, Olaines, Ozolnieku, Pārgaujas, Preiļu, Priekules, Priekuļu, Raunas, Rēzeknes, Ropažu, Rūjienas, Salacgrīvas, Salaspils, Saldus, Saulkrastu, Sējas, Siguldas, Skrīveru, Skrundas, Smiltenes, Stopiņu, Talsu, Tukuma, Valkas, Vecumnieku un Ventspils novados, kā arī lielajās pilsētās - Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Rīgā, Valmierā un Ventspilī.

Jau ziņots, ka aizvadītajā diennaktī miris vēl viens Covid-19 slimnieks, bet saslimšana atklāta deviņiem cilvēkiem.

SPKC saņēmis informāciju par trešo Covid-19 nāves gadījumu, kad saslimušais miris ārpus stacionāra. Zināms, ka pacients bijis vecumā no 75 līdz 80 gadiem un ar vairākām hroniskām saslimšanām.

Līdz šim Latvijā kopumā veikti 71 069 izmeklējumi - saslimušas 909 personas, no kurām uz 6.maiju izveseļojušās bija 464. Covid-19 Latvijā laupījis dzīvību 18 cilvēkiem.

Pēdējās diennakts laikā slimnīcā ievietots viens pacients ar Covid-19, kamēr kopumā stacionāros ārstējas 29 pacienti - 26 pacienti ar vidēji smagu, bet trīs pacienti ar smagu slimības gaitu.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka kopumā no stacionāra izrakstīti 105 pacienti.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.