Menu
 

Pa vienam jaunam Covid-19 pacientam reģistrēts Rīgā un Salaspils novadā, bet divi – mazāk skartos novados

  • Autors:  LETA
Apstiprināto saslimšanu skaits ar Covid-19 Latvijas pašvaldībās. Dati līdz 12.maija plkst.9.00. Infografika: LETA Apstiprināto saslimšanu skaits ar Covid-19 Latvijas pašvaldībās. Dati līdz 12.maija plkst.9.00. Infografika: LETA

Pa vienam jaunam Covid-19 pacientam aizvadītajā diennaktī reģistrēts Rīgā un Salaspils novadā, bet divi mazāk skartos reģionos, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija. Galvaspilsētā Covid-19 konstatēts kopumā 524 iedzīvotājiem, bet Salaspils novadā kopējais sasirgušo skaits pieaudzis līdz 21.

Divu Covid-19 pacientu dzīvesvieta netiek norādīta, jo tā ir reģistrēta novadā, kur sasirgušo kopējais skaits vēl nav pārsniedzis piecus, tādējādi saistībā ar Datu aizsardzības regulu patlaban netiek atklāta konkrētāka pacienta dzīvesvieta.

Joprojām saslimšana ar Covid-19 reģistrēta 74 pašvaldībās, proti, Aizkraukles, Aizputes, Amatas, Alojas, Alūksnes, Alsungas, Ādažu, Babītes, Baldones, Bauskas, Beverīnas, Burtnieku, Carnikavas, Cēsu, Dagdas, Daugavpils, Dobeles, Durbes, Engures, Garkalnes, Grobiņas, Iecavas, Ikšķiles Jelgavas, Kārsavas, Kocēnu, Kokneses, Krustpils, Kuldīgas, Ķeguma, Ķekavas, Lielvārdes, Limbažu, Mazsalacas, Mālpils, Mārupes, Mērsraga, Neretas, Ogres, Olaines, Ozolnieku, Pārgaujas, Preiļu, Priekules, Priekuļu, Raunas, Rēzeknes, Riebiņu, Ropažu, Rūjienas, Salacgrīvas, Salaspils, Saldus, Saulkrastu, Sējas, Siguldas, Skrīveru, Skrundas, Smiltenes, Stopiņu, Talsu, Tukuma, Valkas, Vecumnieku un Ventspils novadā, kā arī lielajās pilsētās: Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Jūrmalā, Liepājā, Rēzeknē, Rīgā, Valmierā un Ventspilī.

Jau ziņots, ka Latvijā no Covid-19 ir izveseļojušās divas trešdaļas reģistrēto saslimušo jeb 627 no kopumā 950 atklātajiem inficētajiem. Tikmēr SPKC apkopotā informācija liecina, ka aizvadītajā diennaktī inficēšanās ar Covid-19 Latvijā fiksēta četriem cilvēkiem.

Pirmdien valstī veikti 1900 testi saslimšanas ar Covid-19 noteikšanai, bet kopumā līdz šim Latvijā kopumā veikti 79 047 šādi izmeklējumi. Savukārt kopumā Latvijā līdz šim mirušas 18 personas, kuras bija inficējušās ar Covid-19.

Pēdējās diennakts laikā slimnīcās ievietoti divi pacienti ar Covid-19, bet divi no tām arī izrakstīti. Līdz ar to kopumā stacionāros ārstējas 30 pacienti: 28 pacienti ar vidēji smagu un divi pacienti ar smagu slimības gaitu. Kopumā no stacionāriem izrakstīti 111 pacienti.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.