Menu
 

Pagājušajā diennaktī konstatētie Covid-19 pacienti reģistrēti Rīgā, Olaines un Madonas novadā

  • Autors:  LETA
Pašlaik aktīvo Covid-19 saslimšanas gadījumu skaits Latvijas novados. Infografika: LETA Pašlaik aktīvo Covid-19 saslimšanas gadījumu skaits Latvijas novados. Infografika: LETA

No trīs pagājušajā diennaktī reģistrētajiem jaunajiem inficētajiem viens reģistrēts Rīgā, viens Olaines novadā un viens Madonas novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Līdz ar to galvaspilsētā aktīvo infekcijas gadījumu skaits pieaudzis līdz 37, kas ir augstākais aktīvo saslimšanas gadījumu skaits valstī. Tikmēr Olaines novadā Covid-19 ir atgriezies, bet Madonas novadā infekcija reģistrēta pirmo reizi.

Kopumā aktīvi inficēšanās gadījumi patlaban reģistrēti 32 pašvaldībās: Ludzas, Ciblas, Bauskas, Burtnieku, Garkalnes, Jelgavas, Kocēnu, Krustpils, Ķekavas, Lielvārdes, Madonas, Olaines, Ozolnieku, Priekuļu, Riebiņu, Rugāju, Salacgrīvas, Salaspils, Saldus, Siguldas, Skrundas, Stopiņu, Tukuma, Valkas un Vecpiebalgas novadā, kā arī Valmierā, Ventspilī, Rēzeknē, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā un Rīgā.

Otrais augstākais saslimšanas gadījumu skaits reģistrēts Priekuļu novadā, kur inficēti 23 iedzīvotāji, savukārt trešais augstākais gadījumu skaits patlaban ir Bauskā, kur zināms par astoņiem Covid-19 pacientiem.

Jau ziņots, ka pagājušajā diennaktī veikts 1941 Covid-19 tests, no kuriem trīs testi izrādījušies pozitīvi. Latvijā kopumā veikti 152 778 izmeklējumi, saslimusi 1121 persona, savukārt, vadoties pēc 30.jūnija datiem, 974 izveseļojušās. Līdz šim miruši 30 Covid-19 pacienti jeb 2,7% no konstatētajiem infekcijas gadījumiem. Pašlaik Latvijā aktīvi ir 114 saslimšanas ar Covid-19 gadījumi.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Patlaban stacionāros ārstējas pieci pacienti, no kuriem četri ir ar vidēji smagu, bet viens ar smagu slimības gaitu. Kopumā no stacionāra izrakstīti 180 pacienti, tostarp gan tādi, kuri atveseļojušies, gan tādi, kuri miruši.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.