Menu
 

Vēl trim veikala "Maxima" darbiniekiem Olainē apstiprināta saslimšana ar Covid-19 Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - SPKC Foto - SPKC

Turpinot epidemioloģisko izmeklēšanu, saistībā ar Covid-19 saslimšanas gadījumiem Olaines “Maximas” veikala darbiniekiem un sadarbībā ar veikala administrāciju organizējot mērķtiecīgu darbinieku testēšanu, Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi saņēmuši informāciju,  ka vēl trim veikala darbiniekiem apstiprināta Covid-19 infekcija.

Līdz ar to kopā fiksēti četri saslimšanas gadījumi, kas saistīti ar šo veikalu. Veikalā 29.augustā tika veikti dezinfekcijas pasākumi un strādā jauna darbinieku komanda, norāda SPKC. Pašreiz epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Kaut veikala apmeklētājiem saslimšanas risks tiek novērtēts kā zems, SPKC aicina minētā veikala apmeklētājus, kuri to apmeklēja no 24.augusta līdz 29.augustam, novērot veselību. Ja tiek novēroti akūtas elpceļu infekcijas slimības simptomi, jāsazinās ar savu ģimenes ārstu un jāveic izmeklēšana uz Covid-19.

SPKC arī atgādina, ka ikvienam ir iespēja veikt valsts apmaksātu Covid-19 testu arī tad, ja nav saslimšanas simptomu. Iepriekš ir obligāti jāpierakstās, zvanot uz tālruņa numuru 8303 darba dienās plkst. 8.00-20.00, sestdienās plkst. 9.00-15.00 un svētdienās plkst. 9.00-12.00.

“Lai līdzīgos gadījumos ātrāk uzzinātu, vai esi bijis kontaktā ar Covid-19 slimnieku, SPKC aicina izmantot lietotni “Apturi Covid”. Izmantojot lietotni, varēsi savlaicīgāk izolēties, lai neapdraudētu ģimeni, kolēģus, draugus un pārējos iedzīvotājus,” teikts SPKC paziņojumā.

“Saņemot informāciju no SPKC par darbinieku saslimšanu un, sekojot rekomendācijām, kā arī uzņēmumā izstrādātajām vadlīnijām, operatīvi reaģējām, lai ierobežotu tālāku vīrusa izplatību, komentējis “Maxima Latvija” vadītājs Viktors Troicins.

“Šobrīd mēs turpinām stiprināt visus iekšējos drošības pasākumus un organizējam papildu apmācības veikalos, kā arī apzinām kontaktpersonu loku. Jau šobrīd apzinātos darbiniekus no Olaines “Maxima X” veikala, Zemgales ielā 53,  esam novirzījuši uz veselības pārbaudēm un noteikuši stingrus drošības pasākumus. Vēlreiz uz veikalu aicinām doties veseliem, ievērojot divu metru distanci, vai arī izmantot attālinātās iepirkšanās platformu barbora.lv.”

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.