Menu
 

Otrdien Latvijā reģistrēts jaunu Covid-19 saslimšanas gadījumu rekordskaits – 95 (papildināta) Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Grafika - LETA Grafika - LETA

Aizvadītajā diennaktī Latvijā veikts 4271 Covid-19 tests un reģistrēti 95 jauni saslimšanas gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Pierīgā deviņi gadījumi atklāti Olaines novadā, pa diviem saslimušajiem reģistrēti Stopiņu un Ropažu novados, pa vienam gadījumam – Jūrmalā, Carnikavas novadā un Garkalnes novadā, vēsta aģentūra LETA. Vislielākais inficēto skaits aizvadītajā diennaktī atklāts Daugavpilī - ar Covid-19 saslimis 41 cilvēks.

SPKC rīcībā esošie dati liecina, ka 63 saslimušie inficējušies no zināmiem infekcijas avotiem, četras personas inficējušās ārzemēs (Ukraina, Krievija, Austrija), 28 personām inficēšanās apstākļi tiek precizēti, un epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Kopumā līdz šim Latvijā veikti 320 018 izmeklējumi, saslimušas 1824 personas un 1307 izveseļojušās. Miruši 37 Covid-19 pacienti.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā slimnīcā ievietoti pieci jauni pacienti ar Covid-19. Stacionāros šobrīd ārstējas 19 pacienti – 18 ar vidēji smagu slimības gaitu un viens ar smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāra izrakstīti 229 pacienti.

(papildināta ar 2.rindkopu)

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.