Menu
 

Piektdien Latvijā atklāti 74 jauni Covid-19 gadījumi (papildināta)

  • Autors:  LETA
Grafika - LETA Grafika - LETA

Pagājušajā diennaktī, veicot kopumā 3654 Covid-19 testus, Latvijā atklāti 74 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Latvijā inficēšanās ar Covid-19 līdz šim laboratoriski apstiprināta 2019 personām.

Četri jauni saslimušie piektdien reģistrēti Olaines novadā, kopumā sasniedzot 39.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka trīs saslimušie inficējušies ārvalstīs - Vācijā, Ukrainā un Krievijā -, 24 personas inficējušās no zināmiem infekcijas avotiem, bet 47 personām tiek precizēti inficēšanās apstākļi. Epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Līdz šim Latvijā veikti 332 285 Covid-19 izmeklējumi. No visiem saslimušajiem, kuriem tika laboratoriski apstiprināta inficēšanās ar Covid-19, 1307 personas ir izveseļojušās, bet 38 mirušas.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā stacionēti trīs pacienti ar Covid-19. Kopumā stacionāros ārstējas 24 pacienti, no kuriem 21 ar vidēji smagu slimības gaitu, bet trīs ar smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāra izrakstīts 233 pacients, kura starpā bijuši gan atlabušie, gan mirušie.

Pagājušajā diennaktī 2,02% no visiem testiem bijuši pozitīvi. SPKC Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors Jurijs Perevoščikovs iepriekš skaidroja, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 3% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

(pievienota 3.rindkopa)

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.