Menu
 

Piektdien Latvijā sasniegti Covid-19 antirekordi: miruši četri pacienti, reģistrēti 259 jauni inficēšanās gadījumi

  • Autors:  Apriņķis.lv
Grafika - SPKC Grafika - SPKC

Pēdējās diennakts laikā Latvijā veikti 5632 Covid-19 izmeklējumi un reģistrēti 259 jauni inficēšanās gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati. Latvijā kopumā saslimušas 4467 personas un 1357 izveseļojušās.

Piektdien mirušas četras personas – viena vecuma grupā no 45 līdz 50 gadiem un trīs vecuma grupā no 80 līdz 90 gadiem.

Izmeklējumu pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem turpina pieaugt un bijis 4,6%. Jāatgādina, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 3% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

Detalizētāka informācija par jaunajiem saslimšanas gadījumiem tiks publicēta vēlāk.

Pēdējās diennakts laikā stacionēti 27 jauni pacienti ar Covid-19, liecina Nacionālā veselības dienesta dati. Šobrīd kopā stacionāros ārstējas 127 personas – 119 ar vidēji smagu slimības gaitu un astoņas ar smagu slimības gaitu.

No stacionāra kopumā izrakstīti 322 Covid-19 pacienti.

Lietuvā diennakts laikā apstiprināti 474 jauni koronavīrusa gadījumi, Igaunijā – 52, vēsta aģentūra LETA. No Covid-19 Lietuvā diennakts laikā miruši trīs cilvēki, un kopējais nāves gadījumu skaits sasniedzis 129. Igaunijā jaunu ar Covid-19 saistītu nāves gadījumu nav.

1 komentārs

  • Skolnieciņš no svētbirzs
    Skolnieciņš no svētbirzs Svētdiena, 25 Oktobris 2020 10:55 Komentāra saite

    Siltais rudens ir beidzies. Ziema tuvojas un kovids (Covid-19) min mums uz papēžiem. Tieši šajā saltajā laikā mums ir jābūt īpaši uzmanīgiem. Lai mazinātu kovid (Covid-19) saslimstību, ievērosim visus valdības uzliktos ierobežojumus un ārstu rekomendācijas. Lietosim sejas maskas un roku dezinfekcijas līdzekļus. Centīsimies ievērot 2 metru distanci publiskajās vietās. Būsim apzinīgi, iejūtīgi un saprotoši. Dzīvosim saticīgi. Nekašķēsimies. Vairosim pozitīvās enerģijas sev apkārt. Pasargāsim sevi un sev tuvākos. Ielaidīsim Dabas Mātes spēku sevī. Dzersim zāļu tējiņas ar medu. Domāsim pozitīvas domas. Valkāsim dzintara krelles ar senlatvju spēka zīmēm. Iedegsim zaļu svecīti uz palodzes par godu Dabas Mātei. Cienīsim un mīlēsim Dabas Māti, jo Dabas Māte mums visiem ir devusi dzīvību. Dabas Māte ir mūsu radītājā. Mēs visi esam Dabas Mātes bērni. Dabas Māte mūs mīl un vienmēr uzklausa. Lai ticība Dabas Mātei mums kalpo par bruņām un vairogu! Šajā pārbaudījumu laikā lūgsim Latvju Dievus – mūsu zemītes aizstāvjus! Lūgsim savu senču spēku un varenību. Ticēsim labajam. Aizlūgsim Latvju Dievus pār mūsu tautas veselību. Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu, lai kovids (Covid-19) tiktu uzveikts un padzīts prom no mūsu mīļās zemītes! Lūgsim Veļu Māti, lai mums tiek dots ilgs mūžs! Lūgsim Laimu, lai mums laba veselība un laimīga dzīvošana! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
    Ar patiesu mīļumu un sirsnību, Skolnieciņš – Latvju Skaudības Dievs
    #veselība #DabasMāte #PozitīvāsEnerģijas #gaisma #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #MežaMāte #LatvjuDievuSvētība #Skolnieciņš

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.