Menu
 

Covid-19 konstatēts Saulkrastu slimnīcas darbiniekiem un pacientiem, kā arī Sociālās aprūpes mājas darbiniekiem un klientiem Apriņķis.lv

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Pašvaldības SIA “Saulkrastu slimnīca” Covid-19 infekcija konstatēta astoņiem darbiniekiem un deviņiem pacientiem, bet Saulkrastu Sociālās aprūpes mājā – diviem darbiniekiem un septiņiem klientiem.

Saulkrastu novada pašvaldība informē, ka darbinieku un klientu testēšana nekavējoties tika veikta pēc tam, kad Sociālās aprūpes mājā vienam klientam tika konstatēts Covid-19, par ko tika saņemts informācija no Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas. Situācija ir bīstama ar to, ka šobrīd konstatētajos 26 Covid-19 gadījumos vīrusa simptomi nav novēroti, līdz ar to, ir īpaši svarīgi apzināt kontaktpersonas, lai veiktu kontaktpersonu pārbaudi.

Šobrīd Saulkrastu slimnīcas un Sociālās aprūpes mājas vadītājas sadarbojas ar slimību profilakses un kontroles centru, lai pieņemtu lēmumus par turpmāko abu iestāžu darbību, traumpunkta darbību, slimnīcas telpās esošo pakalpojumu sniedzēju darbību.

Pašvaldība aicina Saulkrastu slimnīcas un Sociālās aprūpes mājas klientus līdz turpmākai informācijai neapmeklēt attiecīgās iestādes, ievērot visus valstī noteiktos drošības līdzekļus. Kā norāda slimnīcas valdes locekle Santa Ancāne, šobrīd notiek nopietns darbs, lai pieņemtu lēmumus par rīcību tuvākajās dienās.

Saulkrastu novada domes priekšsēdētāja Normunda Līča trešdien sasauktajā krīzes vadības grupu sēdē tika nolemts visām pašvaldības iestādēm maksimāli organizēt darbu attālināti. Dots uzdevums Saulkrastu slimnīcas un Sociālās aprūpes mājas vadītājām organizēt darbu, norobežojot veselos pacientus, un pieņemt lēmumus turpmāko iestāžu darbībai.

Nepieciešamības gadījumā iespējams sazināties ar PSIA “Saulkrastu slimnīca” administrāciju pa tālruni 67952700, kā arī SPKC informatīvo tālruni Covid-19 jautājumos: 67387661 darba dienās, laikā no 8.30 līdz 17.00 (pārtraukums no 12.30 līdz 13.00).

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.