Menu
 

Otro dienu pēc kārtas reģistrēts 251 jauns Covid-19 inficēšanās gadījums, stacionēti 35 jauni pacienti, viena persona mirusi

  • Autors:  Apriņķis.lv
14 dienu kumulatīvais rādītājs atspoguļo personu skaitu, kurām pēdējās 14 dienās konstatēta Covid-19 infekcija. Grafika – SPKC 14 dienu kumulatīvais rādītājs atspoguļo personu skaitu, kurām pēdējās 14 dienās konstatēta Covid-19 infekcija. Grafika – SPKC

Aizvadītās diennakts laikā Latvijā veikti 5105 Covid-19 izmeklējumi un otro dienu pēc kārtas reģistrēts 251 jauns inficēšanās gadījums, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Trešdien mirusi viena persona vecuma grupā no 85 līdz 90 gadiem.

Latvijā kopā saslimušas 5395 personas un 1406 izveseļojušās.

Izmeklējumu pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem atkal pieaudzis un bijis 4,9%. Jāatgādina, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 3% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

Pēdējās diennakts laikā stacionēti 35 jauni pacienti ar Covid-19, liecina Nacionālā veselības dienesta dati. Šobrīd kopā stacionāros ārstējas 197 personas – 189 ar vidēji smagu slimības gaitu un astoņas ar smagu slimības gaitu. No stacionāra kopumā izrakstīti 383 Covid-19 pacienti.

Lietuvā no Covid-19 pagājušās diennakts laikā miruši seši cilvēki un apstiprināti 950 jauni koronavīrusa gadījumi – abi rādītāji ir vienas dienas antirekodi. Igaunijā reģistrēti 82 jauni inficēšanās gadījumi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.