Menu
 

Covid-19 izplatības dēļ slēdz Saulkrastu slimnīcas dienas stacionāru un traumpunktu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

28.oktobrī Saulkrastu slimnīcā tika konstatēta apjomīga Covid-19 vīrusa izplatība, kā rezultātā ir inficēti vismaz 26 cilvēki, tajā skaitā, 10 darbinieki. Kā informē PSIA “Saulkrastu slimnīca” valdes locekle Santa Ancāne, reaģējot uz šo ārkārtas situāciju, pieņemts lēmumus par dienas stacionāra un traumpunkta slēgšanu no 29. oktobra līdz 9. novembrim.

Kā pavēstīja Saulkrastu novada pašvaldībā, lai nodrošinātu pakalpojumu sniegšanu citiem cilvēkiem, kuriem nepieciešama medicīniskā aprūpe vai konsultācijas, ievērojot visus drošības pasākumus, turpinās darboties Saulkrastu poliklīnika, kurā pēc iepriekšējā pieraksta pieņems  ģimenes ārsti  un ārsti speciālisti.

Slimnīcas vadība ir apzinājusi lielāko daļu kontaktpersonu, kurām sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru tiek lūgts veikt Covid-19 testu. Īpaši aicināti pieteikties tie pacienti, kuri laikaposmā no 23.līdz 26.oktobrim apmeklējuši Saulkrastu slimnīcas traumpunktu vai ķirurgu konsultācijas. Uzziņas tālruni Covid-19 jautājumos: 67387661 darba dienās, laikā no 8.30 līdz 17.00 (pārtraukums no 12.30 līdz 13.00). Saulkrastu slimnīcas administrācijas uzziņu tālrunis: 67952700.

Pateicoties pakalpojumu daudzveidībai, Saulkrastu slimnīcā bijusi ļoti liela klientu plūsma, iespējams, tas ir bijis galvenais iemesls, kādēļ slimnīca pakļauta īpašiem riskiem, norāda novada dome. Par spīti drošības pasākumiem, kurus slimnīca veica saskaņā ar Veselības ministrijas un Nacionālā veselības dienesta norādījumiem, lēmums par visu darbinieku un visu pacientu Covid-19 testu veikšanu pieņemts pēc tam, kad tika saņemta informācija par viena Sociālās aprūpes mājas klienta inficēšanos.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.