Menu
 

Sestdien miruši trīs Covid-19 pacienti, reģistrēti 242 jauni inficēšanās gadījumi

  • Autors:  Apriņķis.lv
Grafika - SPKC Grafika - SPKC

Aizvadītās diennakts laikā Latvijā veikti 3898 Covid-19 izmeklējumi un reģistrēti 242 jauni inficēšanās gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Izmeklējumu pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem, salīdzinot ar 3,7% dienu iepriekš, strauji pieaudzis un bijis 6,2%. Latvijā kopā saslimušas 6136 personas.

“Šobrīd redzam pozitīvo gadījumu pieaugumu, jo no pirmdienas, 26.oktobra, mērķtiecīgi tiek testēti iedzīvotāji ar saslimšanas simptomiem, uzņēmumi, iestādes un kontaktpersonas pēc epidemioloğiskajām indikācijām,” norāda SPKC.

Sestdien mirušas trīs personas – viena vecuma grupā no 50 līdz 55 gadiem, viena vecuma grupā no 70 līdz 75 gadiem un viena vecuma grupā no 80 līdz 85 gadiem.

Pēdējās diennakts laikā stacionēti 26 jauni pacienti ar Covid-19, liecina Nacionālā veselības dienesta dati. Šobrīd kopā stacionāros ārstējas 223 personas. Pacientu vidū ir 208 personas ar vidēji smagu slimības gaitu un 15 ar smagu slimības gaitu. No stacionāra kopumā izrakstīti 427 Covid-19 pacienti.

Lietuvā no Covid-19 pagājušās diennakts laikā miris viens cilvēks un apstiprināti 895 jauni koronavīrusa gadījumi. Igaunijā reģistrēti 80 jauni inficēšanās gadījumi.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.