Menu
 

Vairums svētdien atklāto Covid-19 gadījumu reģistrēts Rīgā un Jūrmalā

 • Autors:  LETA
Grafika - LETA Grafika - LETA

No aizvadītajā diennaktī atklātajiem kopumā 92 saslimšanas ar Covid-19 gadījumiem vairums reģistrēts Rīgā un Jūrmalā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Rīgā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 44 jauni inficētie un kopumā 14 dienu kumulatīvais saslimušo skaits galvaspilsētā pašlaik ir 1648 cilvēki. Savukārt Jūrmalā reģistrēti 12 jauni saslimušie un kopējais pēdējās divās nedēļās inficēto skaits ir sasniedzis 90 cilvēkus.

Trīs jauni inficētie reģistrēti Daugavpilī, kā arī Rēzeknē. Vēl virknē pašvaldību reģistrēts mazāks inficēto skaits.

Tikmēr Covid-19 ir atgriezies Skrīveru novadā, kur iepriekš visi saslimušie bija atlabuši. Savukārt pēdējo divu nedēļu laikā neviens jauns saslimušais nav Nīcas novadā.

Lielākais pēdējās divās nedēļās saslimušo kopskaits ir Rīgā - 1648, Daugavpilī - 342, Jūrmalā - 90, kā arī Liepājā - 81 iedzīvotājs.

No aizvadītajā diennaktī inficētajiem 21 ir vecumā no 50 līdz 59 gadiem, 15 ir vecumā no 40 līdz 49 gadiem, bet 13 ir vecumā no 60 līdz 69 gadiem. Citās vecuma grupās ir mazāk saslimušo.

Jau ziņots, ka pagājušajā diennaktī Latvijā atklāti kopumā 92 saslimšanas ar Covid-19 gadījumi, bet divi sasirgušie miruši, liecina SPKC apkopotie dati.

Līdz šim kopumā ziņots par 101 personas nāvi, kurām bijusi apstiprināta inficēšanās ar Covid-19. 

1 komentārs

 • Skolnieciņš
  Skolnieciņš Otrdiena, 10 Novembris 2020 09:19 Komentāra saite

  Par nelaimi, kovid-19 (covid-19) sērga vēl joprojām turpinās. Lai apturētu kovid-19 sērgas izplatību, būsim apzinīgi un piesardzīgi. Izvairīsimies no drūzmēšanās un ievērosim 2 m distanci visur, kur vien tas ir iespējams. Regulāri mazgāsim vai dezinficēsim rokas. Ievērosim Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumus Covid-19 izplatības ierobežošanai. Dzīvosim saticīgi. Aizlūgsim Latvju Dievus par mūsu tautu un valsti. Lūgsim Latvju Dievu svētību! Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu – lai kovid-19 sērga atkāpjas no mūsu zemītes robežām! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte pasargā mūs no ļauna! Lūgsim Laimu, lai mūsu tautai ir laba veselība! Lūgsim Veļu Māti, lai mums tiek dots garš mūžs! Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
  Iecietībā un saticībā, Tavs Skolnieciņš - Latvju Skaudības Dievs (Skauģu Skauģis)
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
  #saticība #miers #iecietība #labestība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #PozitīvāDomāšana #veselība

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.