Menu
 

Mārupes novadā Covid-19 izplatības dēļ pašizolācija noteikta četrām klasēm vairākās skolās

  • Autors:  LETA
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Mārupes novadā Covid-19 izplatības dēļ pašizolācija noteikta četrām klasēm vairākās izglītības iestādēs, informēja novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Žunde.

Pēc viņas paustā, visas novada izglītības iestādes strādā un līdz sestajai klasei nodrošina mācības klātienē. Tomēr dažās skolās atsevišķām klasēm ir noteikta pašizolācija un mācību process norit attālināti.

Pašvaldības rīcībā ir informācija, ka Mārupes pamatskolā pašizolācija noteikta vienai klasei, arī Jaunmārupes pamatskolā vienai klasei noteikta pašizolācija un mācību viela tiek apgūta attālināti. Savukārt Mārupes Valsts ģimnāzijā pašizolācijā atrodas divas klases.

Mārupes novada Pašvaldības policijas sniegtā informācija liecina, ka līdz novembra vidum policijas amatpersonas pieņēma vienu administratīvā pārkāpuma procesa lēmumu, kas saistīts ar Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldes likuma pārkāpšanu.

Saskaņā ar Slimību profilakses un kontroles centra datiem pēdējās divās nedēļās saslimušo kopskaits Mārupes novadā ir 92 iedzīvotāji.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.