Menu
 

Covid-19 dēļ līdz 3.decembrim slēgts Carnikavas bērnudārzs "Riekstiņš"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - Carnikavas novada pašvaldība Foto - Carnikavas novada pašvaldība

Carnikavas novada domes ārkārtas sēdē pieņemts lēmums drošības apsvērumu dēļ no 23. novembra līdz 3.decembrim slēgt pirmskolas izglītības iestādi “Riekstiņš”, kur konstatēts Covid-19 inficēšanās gadījums. Lēmums pieņemts, lai ierobežotu infekcijas izplatīšanos, liecina informācija novada pašvaldības vietnē.

Saņemot apstiprinājumu par inficēšanās gadījumu, nekavējoties veikti nepieciešamie pasākumi slimības izplatīšanās ierobežošanai. Pirmdien bija plānots sazināties ar Slimību un profilakses kontroles centru (SPKC), pēc tam iestāde papildus rīkosies atbilstoši ekspertu norādījumiem, par kuriem nepieciešamības gadījumā tiks pieņemti atbilstoši lēmumi.

Bērnudārza grupiņu bērnu vecāki ir apzināti un informēti par notikušo. Iespēju robežās mācības tiks organizētas attālināti bērniem vecumā no pieciem līdz sešiem gadiem, norāda pašvaldībā.

SPKC dati liecina, ka pēdējo 14 dienu laikā Carnikavas novadā Covid-19 reģistrēts 24 personām.

1 komentārs

  • Vietējais
    Vietējais Pirmdiena, 23 Novembris 2020 17:56 Komentāra saite

    Runā, ja vainīgā persona smagi iegāza kolēģus, audzēkņus, to vecākus un darba devēju, jo vismaz 3 dienas ar slimības pazīmēm apmeklēja darbavietu. Cerams, ka dome attiecīgi rīkosies!

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.