Menu
 

Piektdien Latvijā reģistrēti 753 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi (papildināta)

 • Autors:  Apriņķis.lv
Grafika - SPKC Grafika - SPKC

Aizvadītās diennakts laikā Latvijā veikti 7645 Covid-19 izmeklējumi un reģistrēti 753 jauni inficēšanās gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Izmeklējumu pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem bijis 9,8%. Latvijā kopā saslimusi 16 561 persona.

Piektdien mirušas trīs ar Covid-19 inficētās personas – divas vecuma grupā no 80 līdz 85 gadiem un viena grupā no 85 līdz 90 gadiem. Kopējais no slimības mirušo cilvēku skaits sasniedzis 193.

Pēdējās diennakts laikā stacionēti 70 jauni pacienti ar Covid-19, liecina Nacionālā veselības dienesta dati. Šobrīd kopā stacionāros ārstējas 484 personas, kas ir par 12 mazāk nekā dienu iepriekš. Pacientu vidū ir 452 personas ar vidēji smagu slimības gaitu un 32 ar smagu slimības gaitu. Pēdējās diennakts laikā no stacionāra izrakstīti 75 Covid-19 pacienti – kopā 1279.

Lietuvā pagājušās diennakts laikā no Covid-19 miruši 11 cilvēki un apstiprināts 2121 jauns koronavīrusa gadījums. Igaunijā piektdien reģistrēti 376 jauni inficēšanās gadījumi, pieci cilvēki miruši.

(papildināta ar 4.rindkopu)

2 komentāri

 • Skolnieciņš no svētakmeņa
  Skolnieciņš no svētakmeņa Sestdiena, 28 Novembris 2020 20:58 Komentāra saite

  Kovid-19 sērga ir skarusi daudzus no mums. Aizlūgsim Veļu Māti, lai sirgstošie drīzi izveseļotos. Aizlūgsim Veļu Māti par kovid-19 sērgā kritušajiem. Lūgsim Veļu Māti – Aizkapa Valdnieci!
  «Nāves Dieviete, Aizkapa Valdniece, es lūdzu Tevi! Visvarenā Veļu Māte, es lūdzu Tevi! Dziedē sirgstošos un atbrīvo tos no kovid-19 sērgas važām. Sargā kovid-19 sērgā kritušo dvēselītes līdz nākamajai pārdzimšanai. Iznīcini kovid-19 sērgu tās paša saknē, visvarenā Veļu Māte. Dāvā manai tautai ilgu mūžu. Dāvā Latvijai Saules mūžu! Sargi mūs no priekšlaicīgas nāves. Lai Veļu Māte ir ar mums! Lai slavēta Veļu Māte mūžīgi mūžos!»
  Ar Veļu Mātes viedumu, Skolnieciņš no svētakmeņa [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  #VeļuMāte #LatvjuDievi #LatvjuDievuSvētība #dosme #spēks #veselība #pagāni #kovid-19 #covid-19 #koronavīruss #kroņvīruss #krīze #Skolnieciņš

 • Skolnieciņš no svētezera
  Skolnieciņš no svētezera Sestdiena, 28 Novembris 2020 21:00 Komentāra saite

  Kovid-19 (covid-19) pandēmija ir smags pārbaudījums mūsu dzīvēs. Saglabāsim gribasspēku sevī. Atcerēsimies savu senču gadsimtus seno gudrību un varenību. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons paglābj mūsu tautu no kovid-19 postošajām sekām! Lūgsim Pērkonu – Debesu Tēvu!
  «Visvareno Pērkon – Debesu Tēv, es lūdzu Tevi! Visvareno Pērkoņtēv, Tu esi godāts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Zibeņmetēj, Tu esi cienīts gan starp Dieviem, gan starp cilvēkiem. Uzklausi manas lūgšanas! Palīdzi saviem bērniem, latvju tautai, šajā grūtajā pārbaudījumu laikā! Palīdzi manai tautai pārvarēt kovid-19 pandēmiju. Palīdzi manai tautai saglabāt savu senču zemi un neizputēt. Palīdzi manai tautai uzvarēt krīzi. Visvareno Pērkon, es lūdzu Tevi ar visu savu miesu un garu! Es lūdzu Tevi, lai Tavi svētie zibeņi sasper kovid-19 sērgu! Pērkon, aizsargā mani un manu tautu. Lai Pērkons ir ar mums! Lai slavēts Pērkons mūžīgi mūžos!»
  Ar Pērkona viedumu, Skolnieciņš no svētezera [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  #Pērkons #Pērkoņtēvs #Zibeņmetējs #LatvjuDievi #Ugunszīme #Pērkonkrusts #LatvjuDievuSvētība #drosme #spēks #veselība #pagāni #Skolnieciņš

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.