Menu
 

Interneta veikals "Xnet" Mārupes novada pašvaldībai dāvina 10 000 sejas aizsargmasku

 • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Lai iespējami ātrāk palīdzētu mazināt Covid-19 vīrusa izplatību, interneta veikals “Xnet” dāvina 10 000 vienreiz lietojamo masku Mārupes novada pašvaldībai, kas ir viena no Covid-19 visvairāk skartajām teritorijām Latvijā, informēja uzņēmumā.

“Xnet” dāvinājums izglītības iestādēm ir 10 000 vienreizējās lietošanas trīs slāņu medicīniskās sejas aizsargmaskas ar CE drošības marķējumu. Šo masku bakteriālā filtrēšanas efektivitāte ir ≥ 98%. Pašlaik klientiem iegādei pieejami vairāki komplekti, kuros ietilpst 10, 50 vai 100 sejas aizsargmaksas.

“Mārupes novads šobrīd ir to apdzīvoto vietu sarakstā, kurā Covid-19 vīrusa izplatība ir augstāka nekā vidēji valstī. Šobrīd vislielākais izaicinājums ir tieši izglītības iestāžu, tai skaitā bērnudārzu, darba un mācību procesa organizēšana, tādēļ novērtējam interneta veikala “Xnet” iniciatīvu atbalstīt mūsu novada izglītības iestādes. Šajā brīdī mums visiem jābūt atbildīgiem, saudzējot sevi un līdzcilvēkus,” norādījis Mārupes novada domes izpilddirektors Kristaps Ločs.

No 2020. gada 3. decembra Latvijā spēkā stājušies jauni Covid-19 ierobežojumi, kas ietekmē arī mācību iestādes. Nosacījumi paredz, ka bērnudārzos strādājošajiem sejas maska jānēsā visu laiku. Vienlaikus no 7. decembra arī pedagogiem skolās būs jālieto personiskie aizsarglīdzekļi  klātienes nodarbību laikā un starpbrīžos, organizējot mācību procesu skolēniem no 1. līdz 4. klasei. Savukārt skolēniem šie ierobežojumi spēkā stāsies no nākamā gada 4. janvāra.

1 komentārs

 • Skolnieciņš no svētbirzs
  Skolnieciņš no svētbirzs Piektdiena, 04 Decembris 2020 17:19 Komentāra saite

  Diemžēl kovid-19 (covid-19) jeb SARS-CoV-2 vīrusa pandēmija negrib atkāpties. Tāpēc stingi ievērosim visus valdības noteiktos ierobežojumus, kā arī rūpīgi ievērosim mediķu rekomendācijas. Pēdējo diennakšu laikā saslimušo skaits tuvojas tūkstotim. Būsim apzinīgi. Pasargāsim gan savu, gan līdzcilvēku dzīvību un veselību. Šajā skaudrajā pandēmijas laikā nezaudēsim cerību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Iekursim sava nama pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā mums labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima mums dāvā veiksmi pārvarēt šo sērgu! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dod mums ilgu mūžu! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
  Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  ®Skolnieciņš ™Skolnieciņš
  #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs #pagāni #Skolnieciņš

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.