Menu
 

Piektdien Latvijā reģistrēti 794 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, miruši 11 pacienti (papildināta)

 • Autors:  Apriņķis.lv
Grafika - LETA Grafika - LETA

Aizvadītās diennakts laikā Latvijā veikti 8695 Covid-19 izmeklējumi un reģistrēti 794 jauni inficēšanās gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Izmeklējumu pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem bijis 9,1%. Latvijā kopā saslimušas 20 787 personas.

Piektdien mirušas 11 ar Covid-19 inficētās personas – trīs vecuma grupā no 60 līdz 70 gadiem, sešas grupā no 75 līdz 85 gadiem un divas, kas bija vecāki par 85 gadiem. Kopējais no slimības mirušo cilvēku skaits sasniedzis 253.

Pēdējās diennakts laikā stacionēti 74 jauni pacienti ar Covid-19, liecina Nacionālā veselības dienesta dati. Šobrīd kopā stacionāros ārstējas 556 personas, kas ir par 27 mazāk nekā dienu iepriekš. Pacientu vidū ir 515 personas ar vidēji smagu slimības gaitu un 41 ar smagu slimības gaitu. Pēdējās diennakts laikā no stacionāra izrakstīti 89 Covid-19 pacienti – kopā 1624.

Lietuvā pagājušās diennakts laikā no Covid-19 miris 21 cilvēks un apstiprināti 2848 jauni koronavīrusa gadījumi. Igaunijā piektdien reģistrēts 561 jauns inficēšanās gadījums, viens cilvēks miris.

(papildināta ar 4.rindkopu)

1 komentārs

 • Skolnieciņš no svētbirzs
  Skolnieciņš no svētbirzs Svētdiena, 06 Decembris 2020 08:15 Komentāra saite

  Diemžēl kovid-19 (covid-19) jeb SARS-CoV-2 vīrusa pandēmija negrib atkāpties. Tāpēc stingi ievērosim visus valdības noteiktos ierobežojumus, kā arī rūpīgi ievērosim mediķu rekomendācijas. Pēdējo diennakšu laikā saslimušo skaits tuvojas tūkstotim. Būsim apzinīgi. Pasargāsim gan savu, gan līdzcilvēku dzīvību un veselību. Šajā skaudrajā pandēmijas laikā nezaudēsim cerību. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Iekursim sava nama pagalmā ugunskuru par godu Latvju Dieviem. Lūgsim Latvju Dievus no visas sirds. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā mums labu veselību! Lūgsim Laimu, lai Laima mums dāvā veiksmi pārvarēt šo sērgu! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dod mums ilgu mūžu! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Lai slavēti Latvju Dievi mūžīgi mūžos!
  Ar Latvju Dievu svētību, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  ®Skolnieciņš ™Skolnieciņš
  #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #saticība #iecietība #sapratne #svētbirzs #pagāni #Skolnieciņš

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.