Menu
 

Sestdien Latvijā reģistrēti 643 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi; slimnīcās stacionēto personu skaits pārsniedzis 900

 • Autors:  Apriņķis.lv
Grafika - twitter.com/J_Hermanis Grafika - twitter.com/J_Hermanis

Aizvadītās diennakts laikā Latvijā veikti 5545 Covid-19 izmeklējumi un reģistrēti 643 jauni inficēšanās gadījumi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Izmeklējumu pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem bijis 11,6%. Latvijā kopā saslimušas 30 940 personas.

Sestdien mirušas 12 ar Covid-19 inficētās personas – divas vecuma grupā no 50 līdz 55 gadiem, trīs grupā no 70 līdz 80 gadiem, četras grupā no 80 līdz 90 gadiem un trīs vecuma grupā no 90 līdz 95 gadiem. Kopējais no slimības mirušo cilvēku skaits sasniedzis 439.

Pēdējās diennakts laikā stacionēti 90 jauni pacienti ar Covid-19, liecina Nacionālā veselības dienesta dati. Šobrīd kopā stacionāros ārstējas 903 persona, kas ir par 55 vairāk nekā dienu iepriekš. Pacientu vidū ir 850 personas ar vidēji smagu slimības gaitu un 53 ar smagu slimības gaitu. Pēdējās diennakts laikā no stacionāra izrakstīts 21 Covid-19 pacients – kopā 2532.

Lietuvā pagājušās diennakts laikā no Covid-19 miruši 14 cilvēki un apstiprināti 2927 jauni koronavīrusa gadījumi. Igaunijā sestdien reģistrēti 579 jauni inficēšanās gadījumi, četri cilvēki miruši.

2 komentāri

 • Skolnieciņš no Pokaiņu meža
  Skolnieciņš no Pokaiņu meža Svētdiena, 20 Decembris 2020 16:06 Komentāra saite

  Kovid-19 (covid-19) krīze rit pilnā sparā. Lai arī SARS-CoV-2 vīruss negrib piekāpties, saglabāsim mieru. Nepadosimies panikai. Domāsim labas domas. Vairosim pozitīvo enerģiju sev apkārt. Nekašķēsimies cits ar citu, bet dzīvosim draudzīgi! Respektēsim valdības lēmumus. Cienīsim mūsu valdību. Publiskās vietās valkāsim sejas un deguna aizsegus. Bieži un rūpīgi mazgāsim rokas ar ziepēm. Nedrūzmēsimies publiskās vietās, bet gan ievērosim 2 metru distanci. Ievērosim visus Latvijas Republikas valdības pieņemtos ierobežojumus kovid-19 sērgas mazināšanai. Ierobežojumi ir pieņemti ne jau izklaides pēc, bet gan sabiedrības veselības un Valsts drošības labā. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem. Atcerēsimies savu senču pagānisko ticību un rituālus. Godāsim Latvju Dievus. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Paliksim mājās un aizlūgsim Latvju Dievus. Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim dzeltenu svecīti par godu Laimai. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Mātei. Iedegsim baltu svecīti par godu kovid-19 sērgā mirušo dvēselītēm. Lai Augstākie spēki (Latvju Dievi) mums palīdz pārvarēt šo krīzi! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!
  Svētīgi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
  Darbs. Mājas. Svaigs gaiss.
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  #Latvija #latvietība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #sentēvi #pagāni #Senpokaiņi #PokaiņuMežs #Skolnieciņš

 • Skolnieciņš no Pokaiņu meža
  Skolnieciņš no Pokaiņu meža Svētdiena, 20 Decembris 2020 16:07 Komentāra saite

  Ir palikusi nedēļa līdz Ziemassvētkiem. Tuvojas gada sniegotākie svētki. Kaut arī kovid-19 (covid-19) dēļ pirmssvētku laiks ir drūms, nezaudēsim cerību. Saglabāsim cerības gaismu savās sirdīs. Ziemassvētki ir svētki par godu ziemai – gada saltākajam gadalaikam. Ziemassvētkos ir jāgodina sentēvi un Latvju Dievi. Ziemassvētku laiks ir īstais laiks, lai iegūtu Latvju Dievu svētību visam nākošajam gadam. Šajā laikā ir jālūdz Latvju Dievi. Jāuzkopj savu mājokli. Jāizmazgā savu namu ar novārdotu sālsūdeni, lai attīrītu mitekli no negatīvās enerģijas. Jākvēpina kadiķa zariņus un vērmeļu buntītes (der arī citi dziednieciskie augi). Jāvēdina dzīvojamās telpas. Skaistos māla svečturīšos ir jāiededz krāsainas svecītes par godu Latvju Dieviem. Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim dzeltenu svecīti par godu Laimai. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Mātei. Būsim saticīgi. Dzīvosim draudzīgi. Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Lai Latvju Dievi ir ar mums! Visa slava Latvju Dieviem!
  Labu pirmssvētku noskaņu vēlot, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Dievu dēls]
  Darbs. Mājas. Svaigs gaiss.
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  #Latvija #latvietība #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #DabasMāte #VeļuMāte #LatvjuDievuSvētība #sentēvi #pagāni #Senpokaiņi #PokaiņuMežs #Skolnieciņš #Ziemassvētki

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.