Menu
 

"Veselības centrs 4" atklāj filiāles Mārupē

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - vc4.lv Foto - vc4.lv

Marta vidū Mārupē durvis vērs vienlaicīgi divas "Veselības centrs 4" filiāles – "Mārupe" un "Mārupe-centrs", nodrošinot pieprasītu ārstu speciālistu konsultācijas un kvalitatīvus diagnostikas, veselības aprūpes un estētiskās medicīnas pakalpojumus.

SIA "Veselības centrs 4" pārstāve Līga Putraima informēja, ka filiālē "Mārupe" jaunatklātā "Mārupes doktorāta" telpās pacientus konsultēs ginekologs, dzemdību speciālists, ķirurgs, proktologs, ķirurgs ar specializāciju fleboloģijā un proktoloģijā, dermatovenerologs un endokrinologs. Par ādas veselību un izskatu būs iespējams parūpēties, izmantojot diagnostikas, ādas veidojumu noņemšanas, skleroterapijas un lāzermedicīnas pakalpojumus.

Jau šobrīd filiālē darbojas "Veselības centrs 4" grupas uzņēmuma "Dynasty" skaistuma un veselības veikals. Savukārt filiālē "Mārupe-centrs" būs ērti pieejami podologa (ārstnieciskā pēdu aprūpe) un augstvērtīgi kosmetologa pakalpojumi. Pašā Mārupes sirdī tiks nodrošināti arī vakcinācijas pakalpojumi pret Covid-19.

"Mārupe ir viena no straujāk augošajām Rīgas piepilsētām, kas organiski saplūst ar galvaspilsētu un tās aglomerāciju. Tā ir viena no labākajām vietām, kur dzīvot jaunajām ģimenēm. Tāpēc esam priecīgi atklāt divas jaunas "Veselības centrs 4" filiāles, ļaujot Mārupes iedzīvotajiem saņemt kvalitatīvus medicīnas un skaistumkopšanas pakalpojumus tuvu mājām," norādījis SIA "Veselības centrs 4" valdes priekšsēdētājs Māris Rēvalds.

"Abās filiālēs būs pieejami vairāki augsti tehnoloģiski lāzermedicīnas, diagnostikas un skaistumkopšanas pakalpojumi ar vismodernākajām iekārtām, kuru kvalitāte neatpaliks no labāko Rīgas medicīnas un skaistumkopšanas klīniku aprīkojuma."

"Veselības centrs 4" filiāle "Mārupe" atrodas Pededzes ielā 10, bet "Veselības centrs 4" filiāle "Mārupe - centrs" atrodas Daugavas iela 27A.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.