Menu
 

Ar Covid-19 inficēts pasažieris sestdien braucis ar autobusu uz Siguldu un ar vilcienu atpakaļ uz Inčukalnu

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - arhīvs Foto - arhīvs

Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) epidemiologi, veicot epidemioloģisko izmeklēšanu,  noskaidrojuši, ka pasažieris, kuram apstiprināta Covid-19 infekcija, 11.septembrī braucis ar autobusu Saulkrastu stacija-Inčukalna stacija-Sēnīte-Sigulda (AS “CATA” nr. 6642) plkst. 15.07 no Inčukalna stacijas uz Siguldu un atpakaļ ar vilcienu Sigulda – Rīga (AS “Pasažieru vilciens” reisa nr. 841) plkst. 17.09 no Siguldas uz Inčukalna staciju.

Visiem pasažieriem, kuri brauca minētajā datumā šajā vilciena un autobusa maršrutā, ieteicams novērot savu veselības stāvokli. Ja tiek novēroti Covid-19 infekcijai raksturīgi simptomi ieteicams palikt mājās, sazināties ar savu ģimenes ārstu, lai izvērtētu veselības stāvokli.

Ja parādījušies slimības simptomi (akūtas elpceļu infekcijas pazīmes, paaugstināta temperatūra, ožas traucējumi, garšas izjūtas zudums u.c.), Covid-19 testu var veikt bez maksas ar ārsta nosūtījumu (ārpus ģimenes ārsta darba laika, ja pacientam ir akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmes vai citas pazīmes, kas ir raksturīgas Covid-19 infekcijai bez ārsta, ārsta prakses vai ārstniecības iestādes nosūtījuma), atgādina SPKC.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.