Menu
 

NRC "Vaivari" atklāj pirmo disku golfa trasi cilvēkiem ar mobilitātes traucējumiem

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

Nacionālajā rehabilitācijas centrā (NRC) "Vaivari" atklāts pirmais publiskais disku golfa parks, kas piemērots cilvēkiem ar mobilitātes traucējumiem. Cilvēkiem, kas pārvietojās ratiņkrēslā, šeit būs iespēja apgūt un piedalīties jaunā aktivitātē disku golfa spēlē, tādā veidā vēl vairāk dažādojot aktivitāšu iespējas gan NRC "Vaivari" pacientiem" , gan visiem interesentiem.

Spēle pēdējos gados ir kļuvusi ļoti populāra Latvijā un šī ir pirmā trase, kas izveidota un piemērota tieši cilvēkiem, kas pārvietojās ratiņkrēslā. 

NRC " Vaivari" jau īstenoti vairāki aktivitāšu veicinoši un dažādošanas projekti, tai skaitā treniņu laukums cilvēkiem ar mobilitātes traucējumiem, rotaļu laukums, kas pielāgots cilvēkiem ar kustību traucējumiem un augstās dobes, kas palīdz ergoterapijas procesā un kur pacienti, funkcionālo treniņu ietvaros, darbojās stādot, laistot, aprūpējot augus ērti piejamās dobēs. NRC norāda, ka šis ir neliels solis pretīm lielākai iecerei ar laiku centrā izveidot siltumnīcu, kur pacienti varēs vingrināties un atgūt dažādas ikdienai nepieciešamās prasmes jaunā un interesantākā vidē.

Centra " Vaivari " attīstības projekts tapis par fonda " Tavs atbalsts" ziedojumiem un  Disku golfa federācijas atbalstu.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.