Menu
 

Saulkrastos un Krimuldā norisināsies stikla iepakojuma vākšanas akcija "Stikllotto"

  • Autors:  Apriņķis.lv
Foto - publicitātes Foto - publicitātes

No 1.līdz 31.augustam notiks SIA “ZAAO” (ZAAO) organizēta izlietotā stikla iepakojuma vākšanas akcija “Stikllotto”, kuras laikā, nogādājot uz eko laukumiem vismaz 10 tukšas stikla pudeles vai burkas, ir iespēja piedalīties balvu izlozē.

Akcija tika rīkota arī pagājušajā gadā, kad mēneša laikā iedzīvotāji pārstrādei nodeva vairāk nekā 82 500 stikla iepakojuma vienības jeb 27 tonnas konkrētā iepakojuma, atgādina rīkotāji.

Akcijā var nodot tikai izlietotas, izskalotas pudeles un burkas. Tās var būt saplīsušas. Pudeles un burkas var būt ar etiķetēm un metāla vākiem/korķiem. Akcijā nevar nodot keramikas pudeles, spoguļus, vāzes, fajansa un porcelāna traukus, kosmētikas stikla pudelītes un trauciņus, jo tiem ir nepieciešams cits pārstrādes process.

ZAAO Šķiroto atkritumu savākšanas daļas vadītāja Ginta Gailuma atzīst, ka, iespējams, šogad akcijā nodotais stikla iepakojuma daudzums nebūs tik liels cik iepriekš, jo no šī gada sākuma sešu pilsētu, arī Saulkrastu, teritorijās ir attīstīta uzņēmuma infrastruktūra, un tagad privātmāju iedzīvotājiem ir iespēja iepakojumu šķirot pie savas mājas namdurvīm, nemērojot ceļu līdz eko laukumiem.

Akcija ir spēkā tikai ZAAO darbības reģionā, tostarp Saulkrastos un Krimuldā.

Ikdienā ZAAO nodrošina, ka iedzīvotājiem 20 eko laukumos, simtos eko punktu un pakalpojuma “Videi draudzīgs birojs” ietvaros ir iespēja bez maksas nodot ne tikai stikla iepakojumu, bet arī papīra, plastmasas un metāla iepakojumu. Eko laukumos privātpersonas var nodot arī nolietotu sadzīves elektrotehniku, sadzīvē radušos bīstamos atkritumus, zaļos un lielgabarīta atkritumus, būvgružus, kā arī lietošanai derīgus apavus.

Atstāt komentāru

* Ar zvaigznīti ir atzīmēti obligātie lauki, kas ir jāaizpilda

atpakaļ uz augšu

Jūs varat autentificēties ar Apriņķis.lv vai kontu.